Lista Złota 10 Radia Warszawa – notowanie 76

Lista Złota 10 Radia Warszawa – notowanie 76

30 stycznia, 2016 Wyłącz przez m.guzek

logo_zlota_dziesiatka_ciemnyhranat_biale_supernova

 

W 76. notowaniu Złotej Dziesiątki Radia Warszawa na pierwszym miejscu znalazł się utwór „Mario, czy już wiesz” wykonywany przez Kubę Badacha & TGD. Na podium pojawiły się również: Gospel Rain oraz Soudarion. Partnerem medialnym listy jest serwis www.chrzescijanskiegranie.pl.

 

Głosowanie rozpoczyna się w każdy piątek po 20.00, a kończy w najbliższy czwartek o 12.00. Istnieje możliwość oddania trzech głosów (trzy utwory). Słuchaj codziennie Radia Warszawa na 106,2 fm i na www.radiowarszawa.com.pl.

 

NOTOWANIE 76

1.Kuba Badach & TGD – Mario, czy już wiesz
2.Soudarion – Bliżej nieba
3.Gospel Rain – Nowe imię
4.Arete – Wiosną żyj
5.Magda.lena Frączek – Triangulacja
6.Viola Brzezińska – Róża
7.Mietek Szcześniak – Nierówni
8.Marcin Styczeń – Zbieg
9.El Camino – Zanim
10.o.Łukasz Buksa – Radość

p1.New Life M. – Panie,ufam Ci
p2.Dobre Ludzie – Z wolności dom
p3.Arkadio – Analiza dnia

 
Polecamy!!!

UWIELBIENIE NA PRADZE

Oratorium imienia świętego Jana Bosko na Kawęczyńskiej i fundacja Chrześcijańskie Granie po raz pierwszy zapraszają na „Uwielbienie na Pradze”. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 30 stycznia o godzinie 18.00 w gościnnych progach Bazyliki Najświętszego Serca u Salezjanów przy ulicy Kawęczyńskiej 53. W programie spotkania przewidziana jest Eucharystia, uwielbienie z zespołem New Day oraz spotkanie w Oratorium. Dołącz do wydarzenia na FB.

 

„Uwielbienie na Pradze” rozpocznie Eucharystia, podczas której będziemy modlić się w intencjach polskiej muzyki chrześcijańskiej, rozwoju fundacji Chrześcijańskie Granie’ i praskiego Oratorium. Za oprawę muzyczną mszy świętej i uwielbienia będzie odpowiedzialny zespół New Day – zwycięzca koncertu Premiery Roku na V Festiwalu Chrześcijańskie Granie. Będzie to czas spotkania z Panem Bogiem, który uzdrawia i umacnia. Wierzymy, że tego dnia uda się nam stworzyć wspólnotę – mówią o wydarzeniu organizatorzy.

 

Spotkanie na Kawęczyńskiej nie będzie jednorazowym wydarzeniem. Oratorium z fundacją Chrześcijańskie Granie planują już kolejne Uwielbienia na Pradze. Więcej informacji można znaleźć w serwisie www.chrzescijanskiegranie.pl oraz www.koncerty.chrzescijanskiegranie.pl

 

Wspieraj FUNDACJĘ „CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE”: Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe)

 

Program „Uwielbienia na Pradze” – 30 stycznia:

18.00 – Eucharystia

19.00 – Uwielbienie z zespołem New Day

20.30 – Spotkanie w Oratorium

Bazylika Najświętszego Serca Jezusowego, ul. Kawęczyńska 53.

Dojazd tramwajami 7 i 13 (do pętli)