Złota 10 Radia Warszawa – notowanie 48

Złota 10 Radia Warszawa – notowanie 48

3 lipca, 2015 Wyłącz przez m.guzek

logo_zlota_dziesiatka_ciemnyhranat_biale_supernovaW 48  notowaniu Złotej Dziesiątki Radia Warszawa na pierwszym miejscu znalazł się utwór Arete – Wiosną żyj. Na Podium również pojawiły się:Maleo Reggae Rockers, Dziewczyny – Obyś wolny był oraz TGD – Nadzieja.

 

 

Głosowanie rozpoczyna się w każdy piątek po 20.00, a kończy się w najbliższy piątek o 12.00. Istnieje możliwość oddania 3 głosów (3 utwory). Słuchaj codziennie Radia Warszawa na 106,2 fm i na www.radiowarszawa.com.pl Partnerem medialnym listy jest serwis www.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

 

1.Arete – Wiosną żyj
2.Maleo Reggae Rockers, Dziewczyny – Obyś wolny był
3.Tgd – Nadzieja
4.Olga Boczar – Belief
5.o.Łukasz Buksa – Radość
6.Piotr Pawlicki – Bo kocham
7.Monika Kuszyńska – Obudź się i żyj
8.Magda.lena Frączek – Triangulacja
9. Viola Brzezińska – Róża N
10.Luxtorpeda – 44 dni

p1.Małgorzata Hutek – Ufam Tobie
p2.Muode Koty – Muode Koty

 

POLECAMY

Konkurs Grajmy Chrześcijańskie Granie!

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie Grajmy Chrześcijańskie Granie! Wyłonimy najciekawsze zdjęcie pokazujące działalność grup muzycznych w ramach salek muzycznych.Czekamy na zdjęcia z prób, koncertów, spotkań ukazujące działalność chórów, scholi, a przede wszystkim zespołów grających muzykę chrześcijańską.

 

Na zdjęcia czekamy do 30 września pod adresem:chrzescijanskiegranie@gmail.com. Najciekawsze prace znajdą się na specjalnej wystawie, a sfotografowany zespół wystąpi w audycji GospelBox. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 28 listopada w Katolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce podczas V edycji Festiwalu Chrześcijańskie Granie. Organizatorem konkursu jest Dobre Miejsce, Chrześcijańskie Granie i GospelBox.

 

www.chrzescijanskiegranie.pl oraz www.koncerty.chrzescijanskiegranie.pl