Złota 10 Radia Warszawa – notowanie 56.

Złota 10 Radia Warszawa – notowanie 56.

28 sierpnia, 2015 Wyłącz przez m.guzek

logo_zlota_dziesiatka_ciemnyhranat_biale_supernovaW 56. notowaniu Złotej Dziesiątki Radia Warszawa na pierwszym miejscu znalazł się utwór: Viola Brzezińska – Róża. Na podium również pojawiły się: Magda.lena Frączek – Triangulacja oraz Maleo Reggae Rockers, Dziewczyny – Obyś wolny był.

 

Głosowanie rozpoczyna się w każdy piątek po 20.00, a kończy się w najbliższy czwartek o 12.00. Istnieje możliwość oddania trzech głosów (trzy utwory). Słuchaj codziennie Radia Warszawa na 106,2 fm i na www.radiowarszawa.com.pl. Partnerem medialnym listy jest serwis www.chrzescijanskiegranie.pl.

 

Lista 56.

1. Viola Brzezińska – Róża
2. Magda.lena Frączek – Triangulacja
3.Maleo Reggae Rockers, Dziewczyny – Obyś wolny był
4. Arete – Wiosną żyj
5. Voo Voo – Dziś idę walczyć mamo N
6. Jerzy Mamcarz – Lustrum
7. o.Łukasz Buksa – Radość
8. Piotr Pawlicki – Bo kocham
9. Maleo Reggae Rockers – Mamy siebie
10. StronaB – Szczura

P.1 Jafia – Skrucha
p2. Szkółka Tgd – idę sobie

 

 

 

POLECAMY

GRAJMY CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE W KAŻDEJ PARAFII

W ramach Targów Sacrum Arena w Ostródzie zapraszamy 19 września o 12.00 na konferencję “Grajmy Chrześcijańskie Granie w każdej parafii”. W ramach wydarzenia po raz pierwszy zostaną przyznane certyfikaty dla salek muzycznych.

Tematy spotkania:
– Muzyka chrześcijańska w liturgii
– salki muzyczne wyzwaniem nowej ewangelizacji
– rola współczesnej muzyki chrześcijańskiej w Polsce

Wśród gości spotkania znajdą księża, osoby grające w salkach muzycznych, ludzie mediów oraz osoby zaangażowane w promocję muzyki chrześcijańskiej w Polsce.

Na spotkanie zapraszamy księży, katechetów, animatorów muzycznych, młodzież oraz miłośników polskiej muzyki chrześcijańskiej.

Zapisy na konferencję odbywają się do 10 września poprzez maila: fundacja@chrzescijanskiegranie.pl.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Organizatorem spotkania jest Fundacja Chrześcijańskie Granie – organizator akcji Chrześcijańskie Granie oraz festiwali: Debiuty i Chrześcijańskie Granie oraz jeden z największych serwisów o muzyce chrześcijańskiej: www.chrzescijanskiegranie.pl. Partnerem wydarzenia jest serwis www.radioprofeto.pl