Złota Dziesiątka Radia Warszawa – notowanie 60

Złota Dziesiątka Radia Warszawa – notowanie 60

25 września, 2015 Wyłącz przez m.guzek

logo_zlota_dziesiatka_ciemnyhranat_biale_supernovaW 60. notowaniu Złotej Dziesiątki Radia Warszawa na pierwszym miejscu znalazł się utwór Triangulacja Magda.leny Frączek. Na podium również pojawiły się: Viola Brzezińska oraz Mietek Szcześniak & Krzysztof Herdzin. Partnerem medialnym listy jest serwis www.chrzescijanskiegranie.pl.

 

 

Głosowanie rozpoczyna się w każdy piątek po 20.00, a kończy w najbliższy czwartek o 12.00. Istnieje możliwość oddania trzech głosów (trzy utwory). Słuchaj codziennie Radia Warszawa na 106,2 fm i na www.radiowarszawa.com.pl. 

 

Lista 60

1.Magda.lena Frączek – Traingulacja
2.Mietek Szcześniak & Krzysztof Herdzin – Lovely Day N
3.Viola Brzezińska – Róża
4.Arete – Wiosną żyj
5.Maleo Reggae Rockers, Dziewczyny – Obyś wolny był
6.NiemaGOtu – nie mądrość tego świata (Marana tha!)
7.Jerzy Mamcarz – Lustrum
8.o.Łukasz Buksa – Radość
9.Gospel Rain – Nowe imię
10.Piotr Pawlicki – Bo kocham

p1. Zakopower Powrót
p2. StronaB – prolog

 

 

 

POLECAMY

 

FESTIWAL CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE

 

Piąty Festiwal Chrześcijańskie Granie (27-28 listopada) zapowiada się nader ciekawie. Uwielbienie (prowadzi Zespół 33), spotkania panelowe (muzyczne, medialne i wydawnicze), wybór Premiery Roku 2015 i ogłoszenie najlepszego teledysku 2015. “Chcemy pokazać to co najciekawsze w muzyce granej przez chrześcijan – zapowiadają organizatorzy. Na pewno nie będzie nudy! Zaproszenia są już do zdobycia przez stronę: www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

Jak co roku rozdane zostaną Złote Krążki 2015 – tym razem za Premierę Roku oraz za Teledysk 2015. Lista zespołów, które zagrają zostanie ogłoszona w połowie października, a teledyski wybiorą w plebiscycie internauci. Jeszcze do 30 września zespoły mogą zgłaszać utwory, spośród których zostanie wyłonionych pięć piosenek, które zostaną zagrane podczas koncertu galowego i będą miały szansę zdobyć tytuł Premiery Roku 2015!

 

“Chcemy pokazać totalne nowości, których jeszcze nikt nie słyszał. Udowodnimy, że muzyka z dobrym przekazem jest ciekawa i różnorodna” – mówi Michał Guzek z fundacji Chrześcijańskie Granie, organizator Festiwalu.

 

Festiwal Chrześcijańskie Granie od pięciu lat pokazuje najciekawsze zespoły roku. Niekoniecznie najbardziej znane. Od początku wręczane są Złote Krążki – nagrody Chrześcijańskiego Grania. Chociaż formuła festiwalu była co roku nieco inna – to niezmiennie cel jest jeden – promocja muzyki z dobrym przesłaniem i ewangelizacja.
Na scenach festiwalowych dotychczas wystąpiły takie zespoły jak: Love Story, Arkadio, StronaB, El Camino, Twoje Niebo, Hiob, Porozumienie, PANdamusic, Kanaan, Zespół 33, Zetaigreka/Wyrwani z niewoli, magda.lena frączek, Frenchman i inni.
W tym roku Festiwal będzie trwał 2 dni. W piątek (27 listopada) spotkamy się na otwartym dla wszystkich uwielbieniu, prowadzonym przez Zespół 33, a w sobotę od rana odbędzie się Muzyczny Salon Festiwalowy – gdzie spotkają się pasjonaci muzyki, wydawcy, managerowie oraz sami artyści by rozmawiać o rynku muzyki chrześcijańskiej w Polsce. Wieczór będzie należał do Koncertu Premier (wstęp za zaproszeniami – jak je zdobyć dowiecie się poniżej) oraz Debiutu 2015 – zespołu Soudarion.

 

PROGRAM 5. Festiwalu Chrześcijańskie Granie:

 

Piątek, 27 listopada:

 

18.30 – Uwielbienie z zespołem 33; Miejsce: Kaplica Domu Rekolekcyjnego – Formacyjnego, ul. Dewajtis 3; Budynek: KCK Dobre Miejsce – wejście A, wstęp WOLNY

 

Sobota, 28 listopada:

 

Salon Festiwalowy – spotkanie dotyczące polskiej muzyki chrześcijańskiej. Dokładne informacje już niebawem. Zgłoszenia: fundacja@chrzescijanskiegranie.pl. Wydarzenie odbędzie się w godzinach porannych; Miejsce: Sala św. Józefa, Dom Rekolekcyjno – Formacyjny, ul. Dewajtis 3; Budynek: KCK Dobre Miejsce – wejście A, wstęp WOLNY

 

17:00 – Koncert Premiery – pięć najlepszych premierowych utworów powalczy o nagrodę Złoty Krążek w kategorii: Premiera Roku 2015; Miejsce: Aula bł. ks. Jerzego Popiełuszki, Dewajtis 3; Budynek: KCK Dobre Miejsce – wejście A. Wstęp za ZAPROSZENIAMI.

 

19:00 – koncert Debiutu 2015 – Soudarion; Miejsce: Aula bł. ks. Jerzego Popiełuszki, Dewajtis 3; Budynek: KCK Dobre Miejsce – wejście A. Wstęp za ZAPROSZENIAMI

 

 

Zaproszenia / Bilety
Jeśli chcecie zdobyć zaproszenie na Festiwal to wystarczy wpłacić dobrowolną wpłatę na konto: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909, Fundacja „Chrześcijańskie Granie”, ul.Dewajtis 3, 01-815 Warszawa (tytułem: darowizna na cele statutowe.festiwal [ilość osób]). Może być to 20, 50 albo 100 zł. Napisz też Wydrukuj potwierdzenie i odbierz zaproszenie już od 2 listopada w sklepie Chrześcijańskie Granie przy Dewajtis 3 w Warszawie.
Wspieraj nas!
Jeżeli chcesz zostać sponsorem wydarzenia, to napisz do nas! Wszelkie informacje na temat Festiwalu Chrześcijańskie Granie są udzielane poprzez maila: fundacja@chrzescijanskiegranie.pl oraz telefonicznie: tel. +48 22 561 01 22, 513 844 481. Możesz bezpośrednio dokonać wpłaty na nasze konto:46 1050 1012 1000 0090 3065 9909, Fundacja „Chrześcijańskie Granie”, ul.Dewajtis 3, 01-815 Warszawa (tytułem: darowizna na cele statutowe).

 

 

Kolejne informacje będą pojawiały się sukcesywnie na stronie: www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl oraz na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

Patroni Medialni: Radio Warszawa, RDN Małopolska, RDN Nowy Sącz, Lista z Mocą, muzyczne DarY, Złota 10 Radia Warszawa, Może coś Więcej, Radio Niepokalanów, bosko.pl, Radio Głos, Radio Nadzieja, Gość Niedzielny, Niedziela, Kdm.pl, Profeto.pl, Telewizja internetowa Dobre Media,Deon.pl, KMDM.pl, Radio Emaus, KDM.pl, Bank Słuchaczy Radia Warszawa

 

Patronat modlitewny: Plutony Różańcowe