Złota 10 Radia Warszawa – notowanie 73.

Złota 10 Radia Warszawa – notowanie 73.

8 stycznia, 2016 Wyłącz przez m.guzek

logo_zlota_dziesiatka_ciemnyhranat_biale_supernova

 

W 73. notowaniu Złotej Dziesiątki Radia Warszawa na pierwszym miejscu znalazł się utwór “Nowe imię” Gospel Rain. Na podium również pojawiły się: El Camino oraz Albo i Nie. Partnerem medialnym listy jest serwis www.chrzescijanskiegranie.pl.

 

Głosowanie rozpoczyna się w każdy piątek po 20.00, a kończy w najbliższy czwartek o 12.00. Istnieje możliwość oddania trzech głosów (trzy utwory). Słuchaj codziennie Radia Warszawa na 106,2 fm i na www.radiowarszawa.com.pl.

 

1.Gospel Rain – Nowe imię
2.El Camino – Zanim
3.Albo i Nie – Piosenka prostych serc
4.Arete – Wiosną żyj
5.Magda.lena Frączek – Triangulacja
6.Soudarion – Bliżej nieba
7.Antonina Krzysztoń – Józefowe łzy  N
8.Viola Brzezińska – Róża
9.o.Łukasz Buksa – Radość
10.Mietek Szcześniak – Nierówni

p1. Kuba Badach & TGD – Mario, czy już wiesz?
p2. Maleo Reggae Rockers – Muszę iść

 

Polecamy!!!UWIELBIENIE NA PRADZE

Oratorium im. św. Jana Bosko na Kawęczyńskiej i fundacja „Chrześcijańskie Granie” po raz pierwszy zapraszają na „Uwielbienie na Pradze”. Wydarzenie odbędzie się  już 30 stycznia o 18.00 w gościnnych progach Bazyliki Najświętszego Serca u Salezjanów przy ul. Kawęczyńskiej 53. W programie spotkania przewidziana jest Eucharystia, Uwielbienie z zespołem New Day oraz spotkanie w Oratorium. Dołącz do wydarzenia na FB

 

„Uwielbienie na Pradze” rozpocznie Eucharystia, podczas której będziemy modlić się w intencjach polskiej muzyki chrześcijańskiej, rozwoju fundacji „Chrześcijańskie Granie” i praskiego Oratorium. Za oprawę muzyczną Mszy Świętej i Uwielbienia będzie odpowiedzialny zespół New Day – zwycięzca koncertu Premiery Roku na V Festiwalu Chrześcijańskie Granie. Będzie to czas spotkania z Panem Bogiem, który uzdrawia i umacnia. Wierzymy, że tego dnia uda się nam stworzyć wspólnotę” – mówią o wydarzeniu organizatorzy.

 

Spotkanie na Kawęczyńskiej nie będzie jednorazowym wydarzeniem. Oratorium z fundacją „Chrześcijańskie Granie” planują już kolejne Uwielbienia na Pradze. Więcej informacji można znaleźć na serwisie www.chrzescijanskiegranie.pl oraz www.koncerty.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

Wspieraj FUNDACJĘ „CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE”:Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe)

 

 

Program „Uwielbienia na Pradze” – 30 stycznia:

18.00 – Eucharystia

19.00 – Uwielbienie z zespołem New Day

20.30 – Spotkanie w Oratorium

 

Bazylika Najświętszego Serca Jezusowego, ul. Kawęczyńska 53.

Dojazd tramwajami 7 i 13 (do pętli)