Patronat:s.Anna Bałchan – “Panie naucz mnie”

29 października, 2011 Wyłącz przez m.guzek

Z radością informujemy, że na www.chrzescijanskiegranie.pl można już zamawiać płytę s. Anny Bałchan – Panie naucz mnie. Sklep Chrześcijańskie Granie objął patronat nad nowym albumem charyzmatycznej siostry.Dochód ze sprzedaży płyt będzie przeznaczony na wspieranie dzieła pomocy ofiarom współczesnych form niewolnictwa, prowadzonej przez Stowarzyszenie Po MOC im. Marii Niepokalanej Dla Kobiet i Dzieci (www.po-moc.pl).

 

Płytę s. Anny Bałchan “Panie naucz mnie” kupisz na http://www.chrzescijanskiegranie.pl/pl/p/s.-Anna-Balchan-Panie-naucz-mnie/431

 

Zachęcamy do zapoznania się z nowościami na Chrześcijańskim Graniu – wśród nich m.in. spotkanie Pogotowie Małżeńskie, Anielsibilet na kabaret Pawła Dłużewskiego i Ryszarda Makowskiego.

 

Uwaga! Wprowadziliśmy specjalne rabaty!!!Dla osób, które złożą zamówienie na powyżej 300 zł. mamy 3 % rabatu, natomiast dla tych którzy zamówią płyty na kwotę większą niż 500 zł. – 5 %.

 

Zachęcamy również do zapoznania się z promocjami – wśród nich m.in. film Wyspa, płyta Siostry Jeremiasza- Rodzina, program edukacyjny Roberta Tekielego Szkoła i Magia .