Warszawa: Dobre Ludzie zagrają koncert dla ofiar handlu ludźmi!

Warszawa: Dobre Ludzie zagrają koncert dla ofiar handlu ludźmi!

4 listopada, 2015 Wyłącz przez m.guzek

plakat_15 listopadaJuż 15 listopada w Dobrym Miejscu odbędzie się koncert zespołu Dobre Ludzie. Formacja Szymona Babuchowskiego przygotowała utwór pt.”Z wolności dom” promujący kampanię na rzecz budowy schroniska dla ofiar handlu ludźmi #Zbuduj FreeDOM.Partnerem wydarzenia jest sklep i serwis www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Płyty zespołu Dobre Ludzie  będzie można zakupić w sklepie Chrześcijańskie Granie.

 

Poza koncertem odbędzie się spotkanie organizowane przez Fundację “Razem dla Afryki” na temat handlu ludźmi w Afryce i formom pomocy. Wydarzenie będzie promowało również akcję zbierania funduszy na budowę schroniska dla ofiar handlu ludźmi w stolicy Kenii, Nairobi. Ośrodek poprowadzi organizacja HAART Kenya, założona z 2010 r. przez Polaka, Radosława Malinowskiego. HAART współpracuje z archidiecezją Nairobi i diecezją Ngong.
Kampania #Zbuduj FreeDOM wystartowała 18 października, w Europejski Dzień Przeciw Handlowi Ludźmi. Jej Ambasadorami są m.in. Krzysztof Zanussi, Darek i Ela Malejonek, Księżna Maria Sapieha, Kabaret Mumio, dziennikarze i podróżnicy. Słowa błogosławieństwa dla kampanii przesłał również Papież Franciszek. W specjalnym telegramie Watykański Sekretarz Stanu kard. Pietro Parolin zapewnia o wdzięczności Papieża za podejmowane wysiłki oraz o jego modlitwie, „by inicjatywa „ZBUDUJ FreeDOM” pomogła w uwolnieniu mężczyzn, kobiet i dzieci, a jednocześnie wsparła ich w procesie rehabilitacji i odzyskaniu godnego życia.”

 

Polecamy debiutancki krążek zespołu Dobre Ludzie – kupicie podczas koncertu oraz już teraz na www.chrzescijanskiegranie.pl >>>

 

 

HAART do chwili obecnej uratowała ponad 300 osób, przeprowadziła setki szkoleń uświadamiających, docierając do ponad 20 tys. mieszkańców slumsów i terenów wiejskich.

 

W spotkaniu udział wezmą: Radosław Malinowski, dyrektor HAART, Winnie Mutevu (Kenia) na co dzień pracująca z ofiarami, Krzysztof Błażyca, redaktor Gościa Niedzielnego, prezes Fundacji Razem dla Afryki. Zagra zespół Dobre Ludzie.

 

Niedziela, 15 listopada, Katolickie Centrum Kultury “Dobre Miejsce” ul Dewajtis 3. w Auli im.bł.J.Popiełuszki. godz. 16.30.

 

Koncert poleca serwis www.chrzescijanskiegranie.pl