Nowy zespół na koncerTY.chrzescijanskiegranie.pl – Nazaret z Lipnicy Murowanej!

Nowy zespół na koncerTY.chrzescijanskiegranie.pl – Nazaret z Lipnicy Murowanej!

21 sierpnia, 2015 Wyłącz przez mateo

 

Nazaret

Do zespołów naszego serwisu koncertowego www.koncerty.chrzescijanskiegranie.pl dołączył kolejny. Od dzisiaj możecie poznać bliżej zespół Nazaret z Lipnicy Murowanej – a także zaprosić ich do siebie. Na dniach poza ogólnymi informacjami o zespole, pojawią się również zapowiedzi najbliższych koncertów. 

 

Twórczość NAZARET zaliczana jest do nurtu SACRO i jest próbą łączenia różnych inspiracji i poszukiwania własnego stylu. Dzisiejsze brzmienie grupy tworzy sześcioro przyjaciół, którzy swoją fascynację przekładają na twórczość. Koncerty grupy są nie tyle formą prezentacji artystycznej, co ubraną w dźwięki modlitwą. Dotychczas wydali płytę DEMO, a teraz intensywnie przygotowują się do wydania swojego debiutanckiego krążka. W kwietniu 2015 gościli W TVP2 w “Pytaniu na śniadanie”, a w maju w programie “Między ziemią a niebem” w TVP1. Więcej info oraz kontakt w sprawach koncerotwych znajdziecie tutaj >>>

 

SKŁAD ZESPOŁU:

Tomasz Kulas – lider zespołu, wokalista oraz założyciel grupy
Magdalena Sobczak – Pluta – wokalistka, autorka tekstów i muzyki
Tomasz Nalepka – klawiszowiec
Adrian Marzec – perkusista
Tomasz Pluta – basista
Krzysztof Sobczak – gitarzysta

 

Wszystkie teksty piosenek, kompozycje i aranże są autorstwa zespołu. Muzyka, jaką tworzą, jest wypadkową tego, w czym najlepiej się czują. Jest jedną z form, która pozwala docierać z przesłaniem do młodych ludzi. Są rzeczy, które robi się z potrzeby serca, by mówić, śpiewać o tym, co dla nich ważne i o co warto walczyć.

 

https://soundcloud.com/nazaretpl/chcemy-zyc

 

Na www.koncerty.chrzescijanskiegranie.pl już dzisiaj można obserwować działania zespołów: Kanaan, Hiob, New Life M., New Day, Wieczny, Evah Uryga, Matula, PANdamusic, 33 i Albo i Nie, Soudarion.

 

Strona www.koncerty.chrzescijanskiegranie.pl ruszyła w lipcu 2014 roku. Na początku 2015 pojawiły się na niej wizytówki zespołów, dzięki którym można jeszcze lepiej promować polską scenę muzyki chrześcijańskiej w Polsce.