Sacrum Arena startuje w najbliższy piątek – zapraszamy do Ostródy!

Sacrum Arena startuje w najbliższy piątek – zapraszamy do Ostródy!

13 września, 2015 Wyłącz przez mateo

Sacrum Arena - bannerSacrum Arena startuje już w piątek 18 września 2015! Podczas trzech dni targów, swoje usługi zaprezentują producenci dewocjonaliów, elementów wyposażenia kościołów, jak również firmy świadczące usługi dla parafii. Będzie też czas na dobre konferencje, rekolekcje i muzykę.

 

Tematy dominujące to promocja ruchu pielgrzymkowego, prezentacja miejsc świętych, ofert przewoźników oraz organizatorów wyjazdów i turystyki pielgrzymkowej. Będą to jednak nie tylko targi. Organizatorzy wydarzenia przygotowali bowiem szeroką ofertę skierowaną do ludzi wiary. W ramach wydarzenia będzie można wziąć zatem udział w bezpłatnych rekolekcjach, spotkaniach z wyjątkowymi gośćmi.

 

Szczególnie polecamy sobotnie (19 września, godz. 12.00) spotkanie poświęcone “orlikom muzycznym” – Grajmy! Chrześcijańskie Granie w każdej parafii. Jest ono organizowane przez naszą funację i pod patronatem Chrześcijańskiego Grania. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj >>>

 

Specjalną atrakcją dla zwiedzających Expo Arenę Mazury będzie możliwość zapoznania się z osiągnięciami współczesnego kina chrześcijańskiego, tak dobrze rozwijającego się od kilka lat. W trakcie wydarzenia będzie można zobaczyć projekcje wielu filmów o tematyce religijnej w tym m.in. „Bóg nie umarł”, „Demony seksu”, „Ja jestem”.

 

Zainteresowanych historią zapraszamy z kolei na wystawę zdjęć Abeda Msziho Nemana – „Seyfo 1915 – “Ludobójstwo, o którym nie można mówić” opowiadającą o rzezi Ormian, które odbyło się w latach 1915-1917 na terenie Imperium Osmańskiego (obecnie Turcja, Armenia).

 

Zapraszamy do Expo Areny Mazury na to wyjątkowe wydarzenie religijno – targowe w dniach 18-19 września br. Wstęp jest bezpłatny. Więcej informacji na www.sacrumarena.pl; www.facebook.com/SacrumArena

 

Sacrum Arena 2015