Zapraszamy na Targi Arena Sacrum do Ostródy!

Zapraszamy na Targi Arena Sacrum do Ostródy!

4 sierpnia, 2015 Wyłącz przez m.guzek

Sacrum Arena - Baner 690x150px - v2

Sacrum Arena to wyjątkowe wydarzenie przeznaczone dla branży sakralnej i jednocześnie dedykowane osobom duchownym, teologom i tym wszystkim, którzy współpracują na co dzień ze środowiskiem kościelnym.Wydarzenie odbywa się w Ostródzie w dniach od 18 do 19 września pod patronatem www.chrzescijanskiegranie.pl Więcej informacji o targach również na stronie: www.sacrumarena.pl

 
Szeroka oferta produktów i usług niezbędnych każdej parafii wzbogacona będzie niezwykłym i zakrojonym na szeroką skalę spotkaniem ludzi wiary. Serdecznie zapraszamy na nie duszpasterstwa akademickie, stowarzyszenia i ruchy działające w Kościele i na rzecz Kościoła. W ramach Sacrum Arena odbędą się bezpłatne rekolekcje multimedialne – które zapewnią odpowiednią duchową oprawę naszemu wydarzeniu.

 

W ramach Targów Arena zapraszamy 19 września o 12.00 na konferencję “Grajmy Chrześcijańskie Granie w każdej parafii”. W ramach wydarzenia po raz pierwszy zostaną przyznane certyfikaty dla salek muzycznych.

 

 

Tematy spotkania:
– Muzyka chrześcijańska w liturgii
– salki muzyczne wyzwaniem nowej ewangelizacji
– rola współczesnej muzyki chrześcijańskiej w Polsce

 
Wśród gości spotkania znajdą księża, osoby grające w salkach muzycznych, ludzie mediów oraz osoby zaangażowane w promocję muzyki chrześcijańskiej w Polsce.

 
Na spotkanie zapraszamy księży, katechetów, animatorów muzycznych, młodzież oraz miłośników polskiej muzyki chrześcijańskiej.Zapisy na konferencję odbywają się do 10 września poprzez maila: fundacja@chrzescijanskiegranie.pl Udział w spotkaniu jest bezpłatny.Organizatorem spotkania jest Fundacja Chrześcijańskie Granie – organizatora akcji Chrześcijańskie Granie oraz festiwali Debiuty i Chrześcijańskie Granie oraz jeden z największych serwisów o muzyce chrześcijańskiej: www.chrzescijanskiegranie.pl. Partnerem wydarzenia jest serwis www.radioprofeto.pl

 

Wspieraj FUNDACJĘ “CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE”:
Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe)