Bestseller! Najciekawsze debiuty na jednej płycie – Debiuty vol.1 [CD]

30 lipca, 2015 Wyłącz przez mateo

Debiuty vol1

Szukacie płyty na wakacje? A jednocześnie chcecie czegoś, czego (zapewne) nie słyszeliście? Polecamy nasz bestseller! Składanka Debiuty vol.1 to 11 wykonawców i 11 zróżnicowanych utworów. Od popu, przez rock i hip-hop, aż po poezję śpiewaną. Taka do tańca i do samochodu.

 

„Płyta zbierająca najciekawsze zespoły debiutujące w ciągu ostatnich lat. Jest papierkiem lakmusowym, dzięki któremu poznajemy, co w muzyce chrześcijan piszczy” – pisał o niej Marcin Jakimowicz w Gościu Niedzielnym.

 

Kiedyś RUAH dzięki dodawanym do gazety płytom pozwalał poznać muzykę i wybrać to co najbardziej interesujące na scenie chrześcijańskiej. Krążki te – zróżnicowane tematycznie i poziomem – dawały szansę na zaistnienie także mało znanym zespołom. Był więc i Maleo, jak i FPS, Triquetra, Magda Anioł czy Saruel. Odkąd pismo zniknęło nikt nie wypełnił tego braku, który powstał.

 

Kup wakacyjny bestseller – Debiuty vol.1 w dobrej cenie (20 zł) >>>

 

„Postanowiliśmy zapełnić tę lukę. I wydać płytę z najciekawszymi zespołami ostatnich lat. Młodymi zespołami. Mało znanymi, bo bez wielkich środków na promocję. Dzięki organizacji Koncertu Debiuty poznaliśmy wielu bardzo dobrych, ambitnych twórców i w 2013 wydaliśmy składankę „Debiuty vol.1″, która podsumowuje trzy edycje tego koncertu. Chcieliśmy aby każdy mógł posłuchać co w muzycznej trawie piszczy i wybrać to co najbardziej go interesuje.” – mówi ekipa Chrześcijańskiego Grania.

 

Na krążku znajdziecie 11 utworów utrzymanych w różnorodnej stylistyce:

Będzie więc popowe Love Story – „Wierność jest cudna”. Exclusive dostępne tylko na tej płycie. Poznamy też StronęB (Debiut 2012) w przebojowych „Dwóch jabłkach na czereśni”.  Hip-hopowo porwie nas HIOB swoim „Stylem Południowo – Wschodnim”, a El Camino jazzowym kawałkiem „Światło i sól”. W krainę łagodności w tekście z haczykiem zabierze nas Pora Wiatru, a Kanaan „Songiem Daniela” zabierze nas w biblijną podróż pełną pasji. Jako bonus zagrało Porozumienie z piosenką „Niepokalana” (z Projektu Bosko 2013).