Dzień Ojca 2015 – Piknik z Tatą w Dobrym Miejscu!

Dzień Ojca 2015 – Piknik z Tatą w Dobrym Miejscu!

11 czerwca, 2015 Wyłącz przez m.guzek

Piknik_z_Tata_plik2Już 21 czerwca (niedziela) od godz. 10-16 zapraszamy na jedną z najciekawszych imprez związanych z Dniem Ojca w Warszawie. Piknik z Tatą po raz kolejny jest organizowany przez Katolickie Centrum Kultury Dobre Miejsce w Warszawie. Patronem medialnym wydarzenia jest www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Piknik z Ojcem będzie wyjątkowym czasem na poczucie smaku męskiej przygody w gronie rodzinnym.Ojciec to charakter, wola walki, odwaga, zdecydowanie, wiara, wytrwałość, odpowiedzialność, bezpieczeństwo i wszystkie inne przymioty, które prowadzą wprost do sukcesu.W ramach wydarzenia będzie miało miejsce ślubowanie ojców podczas Eucharystii o godzinie 11 w kościele Pokamedulskim.

 

W trakcie Pikniku przewidzianych jest wiele atrakcji m.in.koncert orkiestry dętej OSP Joniec, warsztaty plastyczne, gry i zabawy, strażacy, konkursy sportowe, nowoczesna śmieciarka BYŚ, policjanci, teatrzyk, zaprzęg konny, motocykle, kucyki, rodeo, dmuchane miasteczko, wyścigi solarne, symulator dachowania,konkursy sportowe, grill samoobsługowy i wiele innych atrakcji ! Podczas Pikniku będzie działał plenerowy bufet/grill. Na deser bielańskie ciasta.

 

Zobacz na naszym kanale YouTube filmową relację jak bawiliśmy się rok temu!

 

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM :
http://dobremiejsce.org/?p=13116

 

ul.Dewajtis 3 kompleks Dobrego Miejsca i parafii pw.Bł.E.Detkensa