“Dobra Nowina w mieście” już 21 czerwca!

“Dobra Nowina w mieście” już 21 czerwca!

17 czerwca, 2015 Wyłącz przez m.guzek

dobra nowina w mieścieJuż 21 czerwca (niedziela) w braniewskim Amfiteatrze odbędzie się koncert ewangelizacyjno-uwielbieniowy pn. „Dobra Nowina w mieście”. To wyjątkowy dzień dla miasta Braniewa, to wyjątkowy koncert, a nawet nie koncert, ale Boże dzieło w którym zdecydowali się wziąć udział artyści muzyki chrześcijańskiej z całej Polski.Są to: Full Power Spirit, Play&Pray oraz Matula Band.

 

Patronat nad wydarzeniem objął serwis i sklep: www.chrzescijanskiegranie.pl

 

PROGRAM:

16-16.30 – Tamara i Michał Janiccy

16.30-17 – Tomasz Owczarek

17-17.30 – DOBRA NOWINA DLA CÓRKI I SYNA

17.30 – 18.30 – FULL POWER SPIRIT
18.30 -19.30 – PLAY&PRAY
19.30 -20 – DOBRA RODZINA TO DOBRA NOWINA
katecheza, ewangelizacja, modlitwa, świadectwa

20.00-21.00 – MATULA BAND
21 – Apel Jasnogórski, katecheza, ewangelizacja, świadectwa
PROWADZENIE KONCERTU: Tomasz Owczarek

 

 

Domyślam się, że w tym momencie stawiacie Państwo sobie wiele pytań i zastanawiacie się dlaczego napisałem, że to nie jest koncert, tylko Boże dzieło, dlaczego muzyka chrześcijańska i dlaczego właśnie Ci konkretni artyści?

Odpowiem krótko: dlatego, że Pan Bóg Wszechmogący tak chciał.

Chciał, aby w Braniewie została głoszona Dobra Nowina o Jezusie Chrystusie, Panu i jedynym Zbawicielu człowieka. Dobra Nowina czyli dobra wiadomość o Jezusie Chrystusie Zmartwychwstałym, który pokonał zło, grzech i śmierć i zapewnił nam wszystkim bez wyjątku życie wieczne. Życie nie na 70, 80 lat, ale na wieki: w szczęściu, radości, bez chorób, głodu, smutku. Życie jakiego nie jesteśmy w stanie objąć rozumem i jakiego tu na ziemi nigdy nie doznamy. Po prostu życie idealne. Muzycy chrześcijańscy, którzy będą grali i śpiewali 21 czerwca w braniewskim amfiteatrze, będą głosić Dobrą Nowinę wszystkim mieszkańcom Braniewa i uwielbiać Bożą doskonałą, niepojętą dla nas ludzi miłość.

Tomasz Owczarek

 

Więcej o koncercie również na www.koncerty.chrzescijanskiegranie.pl