Panny Wygnane vol.2 – premiera w maju!

Panny Wygnane vol.2 – premiera w maju!

29 kwietnia, 2015 Wyłącz przez m.guzek

panny wygnane vol2

 

Przedwczoraj w internecie pojawił się singiel “Byś wolny był” zapowiadający nowy krążek Maleo Reggae Rockers – Panny Wyklęte/Wygnane vol.2. Na zaproszenie Darka Malejonka odpowiedziały znakomite wokalistki. Na nowym krążku pojawiły się m.in. Natalia Kukulska, Ania Rusowicz, Monika Borzym, Ania Brachaczek, Anna Przybysz, Ifi zespół Dziewczyny, duet Paresłów, Jadwiga Basińska, zespół Dziewczyny czy Angelika Korszyńska-Górny.

 

Premiera płyty Panny Wygnane vol.2 przewidziana jest 19 maja. Jest to już 4 album Maleo Reggae Rockers  i zaproszonych gości poświęcony tematyce patriotycznej. Wcześniej na rynku pojawiły się: Morowe Panny, Panny Wyklęte, Panny Wyklęte/Wygnane vol.2. Płyty można zakupić na www.chrzescijanskiegranie.pl oraz w sklepie Chrześcijańskie Granie, przy ul. Dewajtis 3 w Warszawie.

 

Singiel “Byś wolny był” zapowiada nowy album Maleo Reggae Rockers – Panny Wyklęte/Wygnane vol.2

 

 

“Miałam przed oczami front, niekończące się krwawe walki na Monte Cassino, z dala od ojczyzny, rodziny. Niepewność czy kiedykolwiek jeszcze możliwy będzie powrót do najbliższych, do kraju. Strach, ale i odwaga, walka za ojczyznę, o lepsze jutro dla przyszłych pokoleń Polaków. Dla nas….” Ania Szafraniec, autorka tekstu, zespół Dziewczyny.

 

 

Za: interia.pl/fb/Chrzescijanskiegranie.pl/Panny Wyklęte