Debiuty 2015 – kup e-bilet na koncert!

Debiuty 2015 – kup e-bilet na koncert!

17 lutego, 2015 Wyłącz przez m.guzek

banner_debiuty_2015_data_2400-850

 

Już dzisiaj ruszyła sprzedaż e-biletów na najciekawsze wydarzenie tej wiosny! Koncert Debiuty po raz piąty odbędzie się 12 kwietnia o 17.00 w Katolickim Centrum Kultury DOBRE MIEJSCE w Warszawie. Na scenie zobaczymy popowy Beu, reggae owy klerycki zespół Good God i uwielbieniowo – popowy Soudarion. Są to formacje, które już niedługo mogą zmienić polski rynek muzyki chrześcijańskiej w Polsce. Zapraszamy już dzisiaj na Dewajtis 3! Bilety w cenie 10 zł. można zakupić na stronie www.chrzescijanskiegranie.pl Od 1 marca również w sklepie Chrześcijańskie Granie przy ul.Dewajtis 3 – wejście B.

 

 

Kup bilet na Koncert Debiuty 2015 na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

12 kwietnia 2015 roku w Katolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce na warszawskich Bielanach o tytuł „Debiut Roku 2015” powalczą zespoły:

 

Beu – wytypowany przez „Listę z mocą”,
Soudarion – wybrany przez www.chrzescijanskiegranie.pl,
Good God – wyłoniony w internetowym głosowaniu publiczności.

 

W tym roku koncert Debiuty 2015 odbywa się pod hasłem “Mnożymy dobro”. “W ramach wydarzenia zaprezentujemy 3 fundacje, które mają za zadanie “mądrze pomagać”. Powstająca fundacja Chrześcijańskie Granie, fundacja kapucyńska i fundacja Otwarte Serce – to organizacje, na które warto zwrócić uwagę” – zapowiadają organizatorzy wydarzenia.

 

Podczas finału imprezy poznamy nie tylko “Debiut 2015 roku”, ale również laureatów Przeglądu Chrześcijańskie Granie. Konkurs odbędzie się 11 kwietnia wKatolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce. Na przesłuchania konkursowe zapraszamy zespoły muzyczne, schole parafialne i szkolne. Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na www.dobremiejsce.org

 

Koncert Debiuty odbywa się od 2011 roku i jest największym festiwalem muzyki chrześcijańskiej w Polsce, promującym młodych twórców. Spośród wykonawców co roku publiczność oraz jury przyznają osobne nagrody „Debiut Roku”. W ubiegłych latach laureatami tego tytułu były zespoły: Love Story (2011), StronaB (2012), Kanaan (2013) i Mocni w Wierze (2014).

 

 

 

Zespół Soudarion zaprasza na koncert Debiuty

 

 

 

Patronką festiwalu w 2013 roku została śp. Monika Brzoza – współorganizatorka i pomysłodawczyni wielu akcji ewangelizacyjnych oraz inicjatyw promujących kulturę chrześcijańską. Jej życie było świadectwem ufności w Miłosierdzie Boże. Zmarła 29 października 2010 r. po długiej chorobie, a w swoim ostatnim liście napisała: „Ja nie umieram. Ja wchodzę w Miłość”.

 

Organizatorzy
Organizatorami koncertu jest Katolickie Centrum Kultury Dobre Miejsce, ChrześcijańskieGranie.pl oraz Fundacja Chrześcijańskie Granie.

 

Partnerzy Fundacja Kapucyńska, Fundacja Otwarte Serce

 

Sponsorzy TOLLE.pl, Wielka Wola, Kondrat- Media, Dystrybucja Katolicka, Campo Bosco, Rtck.pl

 

Patronat honorowy
Kardynał Kazimierz Nycz – Metropolita Warszawski
Arcybiskup Henryk Hoser – Biskup Diecezji Warszawsko -Praskiej
Biskup Grzegorz Ryś – Przewodniczący Zespołu ds. Nowej Ewangelizacji

 

Patronat medialny
Rdn Małopolska, Rdn Nowy Sącz, Radio Warszawa, Gospelbox, Lista z Mocą, Droga, profeto.pl, opoka.org.pl, Muzyczne Dary, Dobre Media Tv, KMDM.pl, koncerTY.chrzescijanskiegranie.pl, DEON.pl, Gość Niedzielny, Męskie Plutony Różańcowe, Radio Wnet, KDM.pl

 

Więcej informacji na www.chrzescijanskiegranie.pl i www.koncertdebiuty.pl