Miłość Niepojęta na Wielki Post!

Miłość Niepojęta na Wielki Post!

18 lutego, 2015 Wyłącz przez m.guzek

El_Camino_Dobre_Miejsce_2015_2Album “Miłość Niepojęta” zespołu El Camino będzie nam towarzyszył poprzez okres Wielkiego Postu jako płyta miesiąca. Tekst do którego napisał muzykę lider zespołu Mariusz Kozicki jest niebanalny – twórcą jest sam bł.ks. Ignacy Kłopotowski. Stacje Drogi Krzyżowej wyśpiewane przez Marlenę Paśnicką w subtelny sposób trafiają w sedno. Miłość niepojęta po i przez krzyż.

 

Utwory z albumu pojawią się również na niezwykłym koncercie pt. Miłość Niepojęta, który odbędzie się 8 marca 2014 w Katolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce. Usłyszymy również piosenki z pierwszej płyty El Camino – Bliżej oraz te, które jeszcze nigdzie nie zostały nagrane. Dla Pań przewidziana jest niespodzianka z okazji obchodzonego w tym dniu “Dnia Kobiet”.

 

Miejsce: Sala bł.ks. Jerzego Popiełuszki, ul. Dewajtis 3, wejście B, www.dobremiejsce.org Bilety w cenie 25 zł. będzie można kupić on line na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

 

Dołącz do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1382578025388658/?fref=ts

Dobre Miejsce ul. Dewajtis 3, Wej.B

Sala widowiskowa bł. ks. Jerzego Popiełuszki

 

el_camino_560

 

 

 

 

 

Przebojem Radia Warszawa okazał się utwór „Do przyjaciela w bieli”

 

 

Zespół El Camino został zawiązany jesienią 2010 roku. Repertuar grupy stanowią autorskie piosenki inspirowane muzyką gospel, jazzem i współczesną muzyką elektroniczną. El Camino ma na swoim koncie koncerty m. in. na Zaduszkach Jazzowych w Garwolinie i w Sanktuarium w Górkach. Między listopadem 2010, a lutym 2011 roku został zarejestrowany materiał obejmujący 9 kompozycji. Płyta zespołu El Camino pt “Bliżej” ukazała się we wrześniu roku 2011. Zespół wystąpił na Debiutach 2012 na scenie Dobrego Miejsca, a następnie przygotował niesamowity materiał Drogi Krzyżowej, który wydał na płycie Miłość Niepojęta w 2014 roku.