Koncert Antoniny Krzysztoń w Dobrym Miejscu – relacja

Koncert Antoniny Krzysztoń w Dobrym Miejscu – relacja

9 grudnia, 2014 Wyłącz przez m.guzek

Warszawa 7. grudnia 2014Koncert Antoniny Krzyszton, Dobre MiejsceW niedzielę 7 grudnia A.D. 2014 w „Dobrym Miejscu” przy wypełnionej do ostatniego miejsca Auli im.bł.ks.J.Popiełuszko wystąpiła pieśniarka Antonina Krzysztoń wraz z zespołem. Przy akompaniamencie gitar, perkusji i kontrabasu usłyszeliśmy wiele najpopularniejszych i najpiękniejszych piosenek artystki. „Pomimo wszystko tak”, „Gdy Cię ujrzałam”, „Rzepakowy miód” i wiele innych utworów stopniowo rozgrzewały publiczność.

 

Antonina Krzysztoń gorąco zachęcała do wspólnego śpiewania refrenów czy klaskania w rytm. „Kiedy przyjdzie dzień” śpiewała już cała sala , a na bis uradowała tak lubiana „Perłowa łódź”. Bisy zresztą były trzy, bo publiczność nie chciała wypuścić artystki ze sceny. „Dziękuję za słońce” zaśpiewana na trzeci bis była ze specjalną dedykacją „dla tych po czterdziestce”. Na koniec były gromkie oklaski i wielki bukiet róż. Pani Antonina wraz ze swoimi wspaniałymi muzykami – Marcinem Majerczykiem (gitara), Mikołajem Miki Wieleckim (instrumenty perkusyjne) i Pawłem Mazurczakiem (kontrabas) po raz kolejny stworzyli niezapomniane wydarzenie na scenie Dobrego Miejsca.

 

 

Po koncercie odbyło się w kuluarach, Katolickiego Centrum Kultury Dobre Miejsce, spotkanie z piosenkarką. W kameralnej atmosferze, przy kawie i ciastkach, można było kupić płytę piosenkarki i poprosić ją o autograf.

 

Poezja śpiewana Antoniny Krzysztoń zachwyca  pięknymi, pełnymi spokoju i harmonii utworami. Artystka sama pisze teksty piosenek i gra na gitarze, jest aranżerem i kierownikiem muzycznym swojej twórczości. Swoją wspaniałą muzyką łączy ludzi ludzi, zaprasza do zadumy i dialogu.  W kwietniu  A.D. 2015 zapraszamy na koncerty muzyki chrześcijańskiej Przegląd Chrześcijańskie Granie i DEBIUTY 2015, które zobaczymy i posłuchamy w weekend 11 i 12.

 

Fot/tekst:Monika Bajkowska/ DOBRE MIEJSCE