“Trzy sny” – nowy program zespołu Kanaan!

“Trzy sny” – nowy program zespołu Kanaan!

30 sierpnia, 2014 Wyłącz przez m.guzek

Trzy sny„Trzy sny” – to tytuł najnowszego programu zespołu Kanaan, przygotowanego we współpracy z Filharmonią Kaszubską. W nowym programie usłyszymy trzech instrumentalistów: Cezarego Paciorka, Grzegorza Nadolnego i Macieja Afanasjewa. Teksty napisał Kuba, kompozycje powstały wspólnie. Efektem tej pracy jest materiał pełen onirycznej poezji i zanurzony w muzycznym surrealistycznym sosie.

 

Koncert poprowadzi Dariusz Bugalski (Radiowa Trójka), a opracowaniem animacji zajęli się Magdalena Kornacka i Jarosław Król.

 

Zaglądamy za tą kurtynę, gdzie nasze sny mówią o nas więcej, niż moglibyśmy przeczuć. Ten program to nie tylko koncert, to duchowa podróż bez trzymanki – tak Kuba opisuje najnowsze dziecko formacji Kanaan.

 

Premiera nowego programu odbędzie się 14 września (niedziela) godz. 19:00 w Filharmonii Kaszubskiej w Wejherowie. Bilety w cenie 20 zł. już są w sprzedaży w kasie Filharmonii Kaszubskiej

 

Formacja założona przez Kubę Kornackiego wystąpiła na Festiwalu Debiuty 2013 w Warszawie, wygrywając wszystko co było do wzięcia. Pierwsza płyta, „Tato, otrzymała na festiwalu Chrześcijańskie Granie 2013 status „Złotego Krążka”. Po wydaniu płyty w dużym składzie i z niezwykłą mieszanką stylów, teraz Kanaan schodzi w głąb, zagra bardziej kameralnie.

 

 

Debiutancką płytę zespołu Kanaan TATO  można zakupić na www.chrzescijanskiegranie.pl.