Premiera płyty „Tato” zespołu Kanaan (29 września 2013)

29 września, 2013 Wyłącz przez m.guzek

kanaan płytaJuż dzisiaj w Bojanie odbywa się uroczysta premiera debiutanckiej płyty długogrającej zespołu Kanaan pod tytułem „Tato”. Patronem medialnym albumu jest serwis i sklep Chrześcijańskie Granie.

 
– Po kilku latach ciężkiej pracy w końcu nadchodzi dzień, gdy będziemy mogli podzielić się naszą muzyką z szeroką publicznością. To dla nas święto, podczas którego szczególnie chcemy pamiętać o wszystkich osobach, które nas w tym czasie wspierały i nam pomagały – mówi Kuba Kornacki, lider zespołu Kanaan i dodaje – Cieszymy się tym bardziej, że jesteśmy w przededniu wyjazdu do Warszawy na Festiwal Chrześcijańskie Granie, gdzie odbierzemy Złoty Krążek za Debiut Roku.

 
Zespół Kanaan w kwietniu br. został niekwestionowanym zwycięzcą koncertu muzyki chrześcijańskiej Debiuty im. Moniki Brzozy – otrzymał nagrodę główną oraz nagrodę publiczności, przyznawaną przez osoby, zasiadające na sali. W składzie zespołu grają tak znakomici muzycy, jak: Grzegorz Nadolny (kontrabas, gitary basowe), Cezary Paciorek (instrumenty klawiszowe) oraz Maciej Afanasjew (skrzypce), który jest autorem aranżacji utworów na płycie „Tato”. Autorem tekstów piosenek jest Kuba Kornacki – lider zespołu.

 

Filmowa zapowiedź płyty:

 

[youtube]3ANsl3s-frc [/youtube]
Koncert premierowy odbędzie się w kościele parafialnym św. Jadwigi w Bojanie (ul. Wawelska 1, Koleczkowo koło Gdyni) w niedzielę (29 września), godz. 18.30. Wstęp na koncert jest bezpłatny.