Tłumy na premierze filmu “Jak pokonać szatana”

1 listopada, 2013 Wyłącz przez mateo

_DSC0204Wczoraj, o 20.30 rozpoczął się premierowy seans filmu “Jak pokonać szatana”. Do warszawskiego kina Wisła przybyły tłumy. Prezentujemy krótką relację i pierwsze zdjecia.

 

 

Sala była wypełniona po brzegi. Chociaż już rano w kasach kina zabrakło biletów, na pokaz przyszło zdecydowanie więcej osób niż miejsc siedzących. Każdy liczył, że może ktoś nie odebrał rezerwacji i “wskoczy” na wolne miejsca. I kilku osobom się udało.

 

Na pokazie pojawiło się kilka znanych osobistości. Specjalnie na tą okazję z Włoch przyleciała Anna Golędzinowska (była modelka, bohaterka filmu). Między innymi pojawił się Radosław Pazura z małżonką, Przemysław Babiarz czy też Paweł Poncyliusz.

 

_DSC0130

 

_DSC0235

 

 

Jest to pierwszy dokument w dorobku Michała Kondrata. Przez kilka lat służył jako świecki pomocnik egzorcysty, a teraz postanowił odpowiedzieć na tytułowe pytanie. Po odpowiedzi udał się do Włoch, gdzie rozmawiał m.in. z ojcem Gabrielem Amorthem, ojcem Cipriano de Meo oraz z Anią Golędzinowską.

 

_DSC0198

 

Jeśli nie udało się wam obejrzeć filmu, a macie taką ochotę, będzie wyświetlany już 30 listopada o 18.00 w Dobrym Miejscu. Bilety po 15zł są do kupienia w naszym sklepie.