Mamy lepsze widoki, ale Wy również!

11 grudnia, 2013 Wyłącz przez mateo

kaseton_wejsciowyW poprzednich miesiącach nie tylko przenieśliśmy się na wyższy poziom (teraz jesteśmy na I-szym piętrze), ale zyskaliśmy lepsze widoki (wreszcie okno!).

 

Nadszedł czas, by lepszy widok stał się także Waszym udziałem. Oto i nasz nowy kaseton nad wejściem do sklepu! Zapraszamy serdecznie od wtorku do piątku (od 9.00 do 16.00) na Dewajtis 3 w Lesie Bielańskim (Warszawa). Wejście B. Jesteśmy też często czynni w weekendy w czasie wydarzeń organizowanych w Dobrym Miejscu (zazwyczaj od 17.00, warto sprawdzać na www.dobremiejsce.org).

 

plakat_kiermasz2013_560Zaś w najbliższy weekend (14 – 15 grudnia) przedświąteczny będziemy otwarci na Was w sobotę i niedzielę od 10.00 do 16.00! Ponieważ jest Wielki Kiermasz Świąteczny na Bielanach! W Dobrym Miejscu. Jest to już tradycyjnie okazja do kupienia czegoś smacznego albo ładnego. Wśród ponad 40 wystawców na pewno coś znajdziecie ciekawego. Więcej szczegółów TU. Podczas kiermaszu będzie loteria fantowa, której dochód będzie przeznaczony na młode zespoły biorące udział w Koncercie Debiuty 2014!

 

 

makowski_dobre_2013Jednym z ciekawszych wydarzeń tego weekendu będzie niewątpliwie występ Ryszarda Makowskiego z recitalem świąteczno – kabaretowym. Bilety do kupienia w naszym sklepie – cena 30 zł. Zapraszamy i do zobaczenia!