Premiera płyty ZBUDŹ SIĘ zespołu Nacinacze Sykomory!

22 lutego, 2013 Wyłącz przez m.guzek

21 lutego 2012 o 21 godzinie na profilu Chrześcijańskiego Grania odbyła się premiera płyty Nacinaczy Sykomory – ZBUDŹ SIĘ (LIVE). W wydarzeniu na Fb wzięło udział ponad 100 osób. Na serwisie gloria.tv można zobaczyć krótki spot promujący zespół.Album Zbudź się jest do kupienia na www.chrzescijanskiegranie.pl 

 

Nacinacze Sykomory wystąpili w 2012 roku podczas koncertu DEBIUTY. We wrześniu zespół zawiesił działalność. O tym jak powstawała płyta można przeczytać w specjalnym tekście, który publikujemy poniżej:

 

“Kiedy już zjechaliśmy się do domów po wakacyjnych wojażach i gdy dowiedzieliśmy się, że Michał (gitara, śpiew) postanawia wstąpić do zakonu, pomyśleliśmy, że dobrym było by w jakiś sposób zarejestrować nasz materiał. Nie mieliśmy dużo czasu – Michał miał stawić się w klasztorze za niecałe dwa tygodnie, więc co sił w nogach, rękach i głosach zabraliśmy się do pracy.
I… zaczęło się: próba, próba, zwożenie poduszek z domu Zuzi do piwnic klasztornych, próba, zwożenie dywanów, koców, zasłon, znowu próba, podwieszanie spadochronu pod sufitem, kolejne próby, kolejne koce, kolejne poduszki…

 

Po tym jak po trudach i znojach ukończyliśmy budowę studia w podziemiach klasztornych, pożyczyliśmy drogocenną konsolę, którą delikatnie powierzyliśmy w ręce Pawła i pod jego czujnym okiem rozpoczęliśmy nagrania. Rzecz ta miała miejsce 6.09.2012.
I tak dzięki Bogu, modlitwie i wsparciu wielu osób powstała płyta debiutancka płyta Nacinaczy Sykomory ,,Zbudź się”.

Gdyby nie Bóg i jego miłość do człowieka nigdy nie przyszło by nam do głowy żeby założyć zespół, czy nagrać płytę. Od Niego to wszystko otrzymaliśmy i w Jego ręce to wszystko powierzamy. ”

 

Niech Pan Wam błogosławi!
Nacinacze Sykomory

 

[youtube]p5GSzWVszgA[/youtube]