Boże Ciało, 30 maja 2013: JEDNEGO SERCA JEDNEGO DUCHA LIVE

24 maja, 2013 Wyłącz przez m.guzek

Największe przeboje polskiej piosenki religijnej będzie można usłyszeć 30 maja w Rzeszowie podczas koncertu Jednego Serca Jednego Ducha. Śpiew, modlitwę, uwielbienie będą animowały mi.in. New Life M., Moja Rodzina, Beata Bednarz, Lidia Pospieszalska czy Leopold Twardowski. Wydarzenie rozpocznie się o 19 g. w parku Sybiraków. O tej samej porze na stronie: www.jednegoserca.pl/ będzie można obejrzeć transmisję on line!

 

Aby móc oglądać koncert Jednego Serca Jednego Ducha należy wyposażyć się w odtwarzacz multimedialny np. Windows Media Player lub VLC. Oba programy mają powszechne zastosowanie i są ogólnodostępne.W następnej kolejności, po kliknięciu w baner TRANSMISJA INTERNETOWA należy wybrać odtwarzacz i zatwierdzić klikając OK.

 

Słowo od organizatorów: Od 2003 roku gromadzimy się wieczorem w Uroczystość Bożego Ciała w Rzeszowie, na osiedlu Baranówka, przy WSIiZ, w parku Sybiraków. Pragniemy pokazać, jak piękna może być muzyka inspirowana duchem, jak można przy niej bawić się i odnaleźć swoją godność i miejsce w Bożym ogrodzie. Wielbimy Boga za Jego obecność wśród nas. Chcemy budować wspólnotę, śpiewając razem najpiękniejsze piosenki religijne. Dziękujemy za Jana Budziaszka – inspiratora Koncertu, za Marcina Pospieszalskiego – kierownika muzycznego, za artystów z całej Polski, za muzyków Filharmonii Rzeszowskiej i szkoły muzycznej, za połączone chóry młodzieżowe, za wszystkich uczestników i dobroczyńców Koncertu „Jednego Serca Jednego Ducha”.