XIII warsztaty muzyczne z New Life’m.

15 września, 2012 Wyłącz przez m.guzek

 

Zajęcia indywidualne, zajęcia w zespołach, śpiew liturgiczny, zabawa i modlitwa.To wszystko niebawem na kolejnych warsztatach muzycznych z New Life’m.W dniach 15-18 listopada pod hasłem „Dobry duch dobra muzyka” odbędą się XIII warsztaty muzyczne z New Life’m.

 

Podobnie jak w roku ubiegłym i tym razem miejscem spotkania jest Ośrodek Formacyjny Rycerstwa Niepokalanej w Niepokalanowie Lasku. Zajęcia warsztatowe realizowane będą w klasie wokalnej, gitary basowej, instrumentów klawiszowych, perkusji, gitary oraz w klasie menedżerskiej. Ponadto sporo czasu zajmować będzie nauka jak prowadzić próby, jak aranżować, jak grać w zespole oraz nauka czterogłosowego śpiewu liturgicznego. Wśród prowadzących Agnieszka Musiał, Marcin Pospieszalski, Joachim Mencel, Robert Cudzich, Piotr Jankowski oraz Basia Włodarska, Viola Brzezińska, Mateusz Mate.O Otremba, Michał Starkiewicz, Andrzej Dubiel i o.Andrzej Bujnowski OP, który poprowadzi naukę śpiewu liturgicznego. Zajęcia organizowane są w 10-osobowych grupach. Każdy uczestnik w cenie warsztatów zagwarantowane ma noclegi, wyżywienie, materiały warsztatowe oraz podczas jednego z wieczorów możliwość zaprezentowania indywidualnie bądź całym zespołem swoich talentów. Zgłaszać należy się poprzez formularz internetowy pod adresem http://www.warsztaty.newlifem.com

 

Tegoroczne warsztaty muzyczne to już ich trzynasta edycja, ale po raz pierwszy
organizowana pod auspicjami Stowarzyszenia Polskiej Muzyki Chrześcijańskiej Muza Dei, które zostało powołane do życia w lipcu bieżącego roku. Niebawem stowarzyszenie wystartuje z nowymi projektami.

 

INFORMACJE:
Data: 15-18.11.2012
Miejsce: Niepokalanów Lasek k.Teresina
Koszt: 350 zł
Termin zgłoszenia: 15.10.2012
Zaliczka: 150 zł (bezzwrotna)
Konto: Bank Millenium nr 25 1160 2202 0000 0002 1974 7937
z dopiskiem „XIII warsztaty muzyczne z New Life’m”

 
KOORDYNATOR PROJEKTU:
Agnieszka Dubiel
m: +48 609 158 566
e: agnieszka.dubiel@muzadei.pl
www.facebook.com/warsztatymuzyczne