Debiuty 2013 – jury, nagrody i płyta!!!

12 kwietnia, 2013 Wyłącz przez m.guzek

Już 14 kwietnia w Dobrym Miejscu na warszawskich Bielanach odbędzie się III edycja koncertu DEBIUTY im. Moniki Brzozy. W tegorocznej edycji wystąpią: Hiob, Kanaan i Kuba Kornacki, Twoje Niebo oraz zwycięzcy Debiutów 2012: StronaB. Koncert poprowadzi Łukasz Sośniak z GospelBox.

 

Koncert odbędzie się w ramach XIX Targów Wydawców Katolickich.
Zespoły oceniać będą:

Marcin Jakimowicz – dziennikarz Gościa Niedzielnego, autor wielu książek, w tym bestselleru “Radykalni”, od lat związany z środowiskiem muzyków chrześcijańskich

Szymon Chalimoniuk – muzyk, gitarzysta, manager m.in. StronyB, wydawca płyt, dziennikarz.

Katarzyna Goszcz wokalistka, trener głosu i nauczyciel emisji głosu oraz śpiewu,logopeda, udziela głosu w reklamach, spotach, jinglach radiowych oraz nagraniach lektorskich i dubbingowych – stała współpraca z Radiem Warszawa i studiem „Silenzio”.

 

Podobnie jak w zeszłym roku zostaną przyznane 2 nagrody: publiczności i jury.

Nagroda – Debiut roku 2013 – przyznawana przez jury to:

– 1000zł ufundowane przez Dobre Miejsce

– występ w ramach festiwalu i promocja od RDN Małopolska

– wywiad w Suplemencie listy Muzyczne Dary

 

Nagroda publiczności – ufundowana przez portal GospelBox.pl będzie:

– mini sesja fotograficzna zespołu

– audycja dla portalu gospelbox.pl emitowana w rozgłośniach współpracujących z Gospel Boxem (ok. 20 rozgłośni)

– baner zespołu na stronie gospelbox.pl

– mecenat nad zespołem

 

POSŁUCHAJ SPOTU:

[audio:http://www.chrzescijanskiegranie.pl/aktualnosci/wp-content/uploads/2013/04/R1246_Debiuty-2013.mp3|titles=R1246_Debiuty-2013]

 

Wyjątkowym wydarzeniem będzie premiera Debiuty vol.1 – krążka, który podsumowuje trzy edycje konkursu. Poza znanymi hitami znajdą się tam niepublikowane dotąd utwory.

 

Na premierowej płycie znajdzie się 10 utworów zespołów, które dotychczas zagrały w konkursie. A są to: Love Story, Strona B, Anielsi, Hiob, Twoje Niebo, Kuba Kornacki i Kaanan, PANdamusic, Nacinacze Sykomory, El Camino, Pora Wiatru. Dodatkową niespodzianką jest bonus – utwór z Projektu Bosko 2013, nagrany przez Porozumienie. Wydawcą płyty jest StopThePop. Płyta od 14 kwietnia dostępna będzie na www.chrzescijanskiegranie.pl i w dobrych sklepach muzycznych.

 

 

 

OFICJALNY SPOT DEBIUTY 2013:

 

[youtube]http://youtu.be/jBiZNTmfbzE[/youtube]

 

Koncert DEBIUTY jest kontynuacją koncertów MŁODZI BENEDYKTOWI XVI, które w latach 2006 – 2010 odbywały na warszawskich Bielanach. Pierwsza edycja odbyła się 21 maja 2011 roku. Na scenie wystąpiły zespoły:Anielsi, Love Story, Pora Wiatru i Surr – Exit. Nagrodę publiczności za piosenkę Talitha Kum otrzymał zespół Love Story, natomiast nagroda jury powędrowała dla zespołu Anielsi z Lubaczowa. W ubiegłorocznym konkursie nagrodę jury i publiczności otrzymał zespół StronaB. W tym roku patronką wydarzenia została śp. Monika Brzoza – twórczyni portalu jezus.waw.pl i ewangelizatorka.

 

Wpłaty na rzecz koncertu Debiuty można dokonywać na konto:

Fundacja Uwolnij Marzenia, ul. Żytnia 32/13, 01-191 Warszawa:
58 1240 6292 1111 0010 4884 4065 z dopiskiem: koncert Debiuty.

SPONSORZY KONCERTU DEBIUTY 2013: księgarnia Tolle.pl, Michalkondrat.pl, ZEC Wołomin, Urząd Dzielnicy Żoliborz

PATRONI MEDIALNI KONCERTU DEBIUTY 2013:Gość Niedzielny, Wiara.pl,Radio Warszawa 106,2 FM, lista Przebojów ‘Muzyczne DarY’, Gospel Box, Lista z Mocą -Debiuty i nie tylko, www.Bosko.pl, Radio Er, Rdn Małopolska, Podlasie24, Radio Podlasie, Gloria24.pl, SWK.pl

ORGANIZATORZY KONCERTU DEBIUTY 2013: Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży, Katolickie Centrum Kultury „Dobre Miejsce”, fundacja „Uwolnij Marzenia” ,sklep „Chrześcijańskie Granie”.