Nowa płyta: Słuchowisko z udziałem m.in. Radosława Pazury!

4 grudnia, 2012 Wyłącz przez m.guzek

Za kilka dni ukaże się słuchowisko muzyczne DZIECI KRÓLA „Opowieść o Trzech Drzewach” z udziałem MateO  i Radosława Pazury.To już drugi album tego dziecięcego zespołu, na co dzień uczniów Szkoły podstawowej i gimnazjum im. Króla Dawida w Poznaniu.Autorem muzyki i słów jest Iwona Pietrzak, mama dwóch gimnazjalistów, artystka i nauczycielka.Ta fascynująca opowieść została ujęta w formie słuchowiska muzycznego z narracją Radosława Pazury. Produkcją muzyczną płyty zajął się Mateusz „Mate.O” Otremba.Poza dziećmi w nagraniach udział wzięli znakomici instrumentaliści i wokaliści.

 

Inspiracja do napisania piosenek oraz narracji została zaczerpnięta ze starej angielskiej legendy, opowiadającej o marzeniach trzech drzew, które wypełniły się w niezwykły i wyjątkowy sposób.

 

[audio:http://www.chrzescijanskiegranie.pl/aktualnosci/wp-content/uploads/2012/12/DZIECI-KROLA-_-OPOWIESC-O-TRZECH-DRZEWACH-_-FRAGMENTY-SLUCHOWISKA-DEMO.mp3|titles=DZIECI KROLA – OPOWIESC O TRZECH DRZEWACH – FRAGMENTY SLUCHOWISKA ]

 

Oprócz wspaniałych piosenek i narracji, które tworzą słuchowisko „Opowieść o trzech drzewach”, w zawartości albumu udostępniamy materiały do samodzielnego przygotowania i wystawienia przedstawienia. Scenariusz w formie skryptu do wydrukowania z podziałem na role oraz podkłady muzyczne to cenny materiał dydaktyczny dla rodziców, nauczycieli i katechetów, którzy chcieliby w twórczy sposób przygotować program, angażując do tego dzieci niezależnie od wielkości grupy i podziału względem wieku.