DOBRA KSIĄŻKA: F.Błaszkiewicz: Przyczajony Chrystus, ukryty Bóg, …

19 października, 2012 Wyłącz przez m.guzek

W październiku polecamy najnowszą pozycję o. Fabiana Błaszkiewicza – Przyczajony Chrystus, ukryty Bóg, czyli o sekrecie Bożej paranoi. To książka napisana w jednym celu: aby wprowadzić Cię w nowe rejony modlitwy osobistej. Niezależnie od tego jak długo trwa Twoja przygoda z wiarą – czy Twoje nawrócenie miało miejsce zaledwie parę tygodni temu, czy jesteś wiekowym i doświadczonym mnichem – Bóg znowu chce Cię zachwycić. Chce – i potrafi! – poprowadzić Cię od przygody do przygody.

 

Oczy mogą Ci się otworzyć ze zdziwienia już przy niektórych, cytowanych tutaj, fragmentach Pisma Świętego. Poważnie. Nawet jeśli znasz Biblię na wylot, odkryjesz z przyjemnością, że ta wspaniała Księga wciąż ma Cię czym zaskoczyć. I nie chodzi tylko o samo Słowo, lecz także ukryte w nim znaczenie i moc. Możesz to nazwać “skutecznym czytaniem”. To znaczy? Ty czytasz, a zmiany, których pragniesz, dokonują się w Tobie niepostrzeżenie, ale na trwałe, ponieważ działa w nich Boża siła.

 

Książkę o. Fabiana Błaszkiewicza – Przyczajony Chrystus, ukryty Bóg, czyli o sekrecie Bożej paranoi kupisz na www.tolle.pl. Na www.chrzescijanskiegranie.pl zobacz audiobooki i multimedia o.Fabiana Błaszkiewicza!!!