Patronat Chrześcijańskiego Grania:”Dobry kryzys” – spotkanie Radia Warszawa

12 października, 2011 Wyłącz przez m.guzek

Kryzys czym jest? Jak z niego wyjść? Jaką rolę odgrywają w kryzysie talenty? Jak je odnaleźć, zaakceptować i wykorzystać w życiu? Co to znaczy zaufać Bogu? Zapraszamy na spotkanie „Dobry kryzys”20 października o godz. 19:00 w sali przy ul. Floriańskiej 3 w Warszawie.

 

 

Chcemy pokazać, że kryzys jest twórczy, dobry, można go odwrócić w zwycięstwo, a wszystko na przykładzie Józefa egipskiego i ludzi znanych z mediów. Goście opowiedzą o swoich kryzysach: osobistych, zawodowych i finansowych. Całość skomentuje i wyjaśni ojciec Fabian Błaszkiewicz, jezuita, pisarz, rekolekcjonista, duszpasterz młodzieży, biznesmenów i artystów. Ekspert w dziedzinie rozwoju osobistego, motywacji i osiągania sukcesów. Performer. Współzałożyciel zespołu Korzeń z kraju Melchizedeka. Wśród gości: Monika Kuszyńska, Jacek Moskwa, Radosław Pazura, Krzysztof Ziemiec i inni. Spotkanie poprowadzi Przemysław Babiarz.

 

 

Józef egipski został zdradzony, sprzedany przez braci, niesłusznie oskarżony o gwałt i osadzony w więzieniu. Te tragiczne wydarzenia, zaprowadziły Józefa na szczyt – stał się zarządcą Egiptu równym faraonowi, czyli de facto całego ówczesnego świata. Niesamowita historia odkrywania swojej tożsamości, inspirujące lekcje doskonalenia talentu, prawdziwy model przywódcy. Jeśli chcesz mieć zagwarantowane miejsce siedzące, najlepiej do 17 października wyślij maila na adres: florianska@radiowarszawa.com.pl Ułatwi to przygotowanie odpowiedniej liczby miejsc. Wejście bezpłatne.

Zapraszają:
MO-REcords http://mo-records.pl/
Radio Warszawa http://radiowarszawa.com.pl/
Parafia Katedralna św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika w Warszawie http://katedra-floriana.home.pl/cms/