Boże Ciało 7 czerwca 2012 – koncerty muzyki chrześcijańskiej

5 czerwca, 2012 Wyłącz przez m.guzek

7 czerwca o godz. 20:00 mieszkańców Włocławka i okolic zapraszamy do Parku Sienkiewicza na Koncert Uwielbienia.   Poprzez koncert „Uwielbienie” organizatorzy i artyści chcą pokazać, że Jezus wciąż żyje, i chce być obecny wszędzie tam, gdzie znajduje się człowiek.
Więcej informacji  na stronie Koncertu.

 

W Rzeszowie w wieczór Uroczystości Bożego Ciała, na osiedlu Baranówka, przy WSIiZ, w parku Sybiraków – koncert Jednego Serca Jednego Ducha! To muzyczne wydarzenie ma jeden główny cel – uwielbić Boga! Inspiratorem koncertu jest Jan Budziaszek,  kierownikiem muzycznym – Marcin Pospieszalski.  Zagrają artyści z całej Polski, muzycy Filharmonii Rzeszowskiej i szkoły muzycznej oraz połączone chóry młodzieżowe.

Szczegółowe informacje: www.jednegoserca.pl

 

W centrum Lublina już po raz kolejny będzie miał miejsce Koncert Chwały. Tegoroczna edycja koncertu, zatytułowana „W DOMU OJCA”, odbędzie się również w wieczór Bożego Ciała 7 czerwca.  Miejsce: Plac Litewski godz. 19.30 Wystąpią: Natalia Niemen, Andrzej Lampert, Tomasz Zubilewicz, Kolah, Gospel Rain, Full Power Spirit, Chór dla Jezusa, Teatr ITP i inni.

Info na www.koncertchwaly.lublin.pl

 

Koncert UWIELBIENIE – Uroczystość Bożego Ciała

 

[youtube]http://youtu.be/XLsFR7DHb70[/youtube]

 

Jubileuszowy X Koncert Jednego Serca Jednego Ducha 2012

[youtube]http://youtu.be/wzIZimoCPiY[/youtube]

 

Koncert Chwały – Lublin

[youtube]http://youtu.be/o52vtjyqP3o[/youtube]