Boże Ciało 2012: KONCERT UWIELBIENIA w Opolu

5 czerwca, 2012 Wyłącz przez m.guzek

„PODNIEŚCIE GŁOWY NABIERZCIE DUCHA” – 7 czerwca 2012  godz. 19.30 w Uroczystość Bożego Ciała odbędzie się Koncert Uwielbienia! W Opolu przy ul. Grota Roweckiego 3 modlitwę uwielbienia poprowadzi zespół Przecinek, Bartek Jaskot i chór. Dźwięki pełne życia i mocy. Śpiew przepełniony głębią i młodzieńczym zapałem. Młodzi muzycy i zapaleni śpiewacy na scenie. Rodzice z małymi dziećmi na rękach. Dzieci tańczące przed sceną. Osoby starsze wpatrzone w Najświętszy Sakrament i zadziwione pokorną obecnością Boga. Księża zawierzający Bogu swoich parafian, i tych, którym do kościoła nie po drodze.Czytaj więcej na stronie koncertu:koncertuwielbienia.pl

 


Pan Jezus w skromnej monstrancji wypełniający serca pokojem i błogosławiący wszystkim!

 

To tylko kilka migawek z zeszłorocznego Koncertu Uwielbienia. Jak będzie tym razem?
Przyjdź i uczyń go jeszcze piękniejszym!

Nabierzcie ducha i podnieście głowy!

 

Przygotowaniom do koncertu towarzyszy głębokie przekonanie, że jeśli stoimy przed Panem Jezusem i mówimy Mu o naszej miłości, śpiewamy o Jego dobroci i wielkości, upadamy przed Nim na kolana jak przed królem, to On nam błogosławi, wypełnia serca miłością i umacnia do dobrego życia. Uwielbiać Boga to prawić Mu komplementy! Uwielbiać Boga to mówić: jesteś piękny; jesteś wielki; jesteś dobry; Twoja miłość nie zna granic; tylko w Tobie jest moja nadzieja! Wyznanie miłości otwiera serce Boga. Można mieć pewność, że odpowiedzią Boga jest udzielenie sił i mocy do życia w codzienności. Dobry Bóg podnosi głowy i serca swoich dzieci.

Modlitwa za młode pokolenie! Przed dwoma laty, w trakcie I Koncertu Uwielbienia, zostaliśmy zaproszeni przez naszego Biskupa do żarliwej modlitwy za młode pokolenie. Wiele parafii podjęło to wezwanie i regularnie modli się za dzieci i młodzież, tworząc Ogniska Modlitwy za Młode Pokolenie. I to przynosi owoce! Chcemy również w czasie tegorocznego koncertu zawierzać Bogu młodych ludzi, którzy często nie mają pomysłu na swoje życie, a wielu z nich nawet już o Nim nie myśli. Skąd ci młodzi i piękni ludzie mają czerpać siły do dobrego życia? Skąd mają czerpać inspiracje, aby mądrze zaplanować swoją przyszłość?

[youtube]3ayTYqJH34k[/youtube]