Zapraszamy na www.koncertdebiuty.pl!

6 marca, 2012 Wyłącz przez m.guzek

Ruszyła strona koncertu ‘Debiuty 2012’ na której znajdziecie informacje na temat konkursu, który odbędzie się 15 kwietnia w Dobrym Miejscu na warszawskich Bielanach.Na www.koncertdebiuty.pl  dowiecie się jak można zdobyć zaproszenie na koncert, poznać zespoły, które biorą udział w konkursie oraz zapoznać się z innymi wydarzeniami związanymi z ‘Debiutami 2012’.

 

Koncert  “Debiuty 2012” wspierają: UKSW, księgarnia Tolle.pl, Michalkondrat.pl, ZEC Wołomin Look Media, Wydawnictwo Scriba, Mocne Ramię i studio Vivisound.

 

Koncert DEBIUTY jest kontynuacją koncertów MŁODZI BENEDYKTOWI XVI, które w latach 2006 – 2010 odbywały na warszawskich Bielanach. Pierwsza edycja odbyła się 21 maja 2011 roku. Nagrodę publiczności za piosenkę Talitha Kum otrzymał zespół Love Story, natomiast nagroda jury powędrowała dla zespołu Anielsi z Lubaczowa. W tym roku poza laureatami koncertu Debiuty 2011, w części konkursowej wystąpią zespoły: El Camino, Strona B, PANdamusic i Nacinacze Sykomory. Wydarzenie jest współorganizowane przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży, Fundację “Dobra Kultura”,Katolickie Centrum Kultury “Dobre Miejsce” oraz sklep Chrześcijańskie Granie”.

 

“Debiuty mają na celu promocję młodych zespołów grających muzykę chrześcijan – mówi Michał Guzek ze sklepu Chrześcijańskie Granie – współorganizator koncertu ‘Debiuty 2012’ – Poza tym jest okazją, aby mobilizować zarówno początkujących twórców jak i wszystkich uczestników do podjęcia wysiłku kształtowania swoich talentów.

 

Patronat nad koncertem objęły: Gość Niedzielny, Radio Warszawa 106,2 FM, lista Przebojów ‘Muzyczne DarY’, Gospel Box, “Drakka. Pismo dla grzeszników’, Lista z Mocą – Debiuty i nie tylko, Soli Deo, portale: www.Opoka.Org.pl , www.Adonai.pl , www.za-kochanie.pl , www.Fronda.pl , www.Bosko.pl , www.Niezalezna.pl ,www.Rebelya.pl, www.duchowy.pl .

 

 

[youtube]KMNjOSmbGcg[/youtube]