Debiuty 2012 – wyślij zgłoszenie

26 czerwca, 2011 Wyłącz przez m.guzek

Koncert Debiuty 2011 w tym roku zakończył się zwycięstwem zespołów Anielsi i Love Story.Szukamy młode zespołów/solistów, którzy będą chcieli wziąć udział w eliminacjach do kolejnego koncertu Debiuty 2012. Do 30 czerwca 2011 na adres: chrzescijanskiegranie@gmail.com należy przesłać zgłoszenie zespołu/artysty z linkiem do myspace, na którym znajdują się minimum 3 piosenki. Użytkownicy strony www.chrzescijanskiegranie.pl i dziennikarze zajmujący się muzyką chrześcijan do końca roku wybiorą najciekawsze zespoły, które wystąpią 21 kwietnia w koncercie DEBIUTY 2012.

Pierwszy etap eliminacji rozpocznie się już w lipcu. Na stronie www.chrzescijanskiegranie.pl pojawią się informacje i prezentacje zgłoszonych zespołów i solistów. W kolejnym etapie będzie możliwość oddania głosu na jeden z kilku zespołów.Najlepszy zespół będzie miał zagwarantowany występ 21 kwietnia w koncercie Debiuty 2012. W przyszłorocznej imprezie, podobnie jak w tym roku zostaną wybrane 4 najlepsze zespoły prezentujące muzykę chrześcijańską.

 

Celem koncertu i konkursu Debiuty jest pokazanie debiutujących twórców,którzy wchodzą na rynek muzyki chrześcijańskiej w Polsce. Informacje w mediach oraz organizowane wydarzenia muzyczne mają wspomagać w promocji  najlepszych wykonawców. W tym roku Koncert Debiuty 2011 otrzymał wsparcie wielu mediów m.in.: TVP programu Między Ziemią a Niebem, audycji w Polskim Radiu PR3, Radiu Warszawa, Radiu Plus Warszawa, listy Muzyczne Dary (programu transmitowanego przez kilkanaście rozgłośni w Polsce i zagranicą),informacjami na  portalach i serwisach m.in.Kai,Muzykadladucha,Fronda.pl,Niezalezna.pl,Bosko.pl,Kmdm.pl,Gospelbox,Wiara.pl,  Ingod.pl,Opoka.org.pl,Tanradio oraz materiałami w prasie m.in.Gość Niedzielny, Gazeta Polska i wielu serwisach społecznościowych.

Organizatorami koncertu Debiuty 2012 są: Dobre Miejsce – Katolickie Centrum Kultury, Sklep Chrześcijańskie Granie, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży, Fundacja Dobra Kultura.Jeśli chcesz nas wesprzeć inicjatywę, to zapraszamy do kontaktu:  chrzescijanskiegranie@gmail.com

 

 

[youtube]-YLVc2rQvDA[/youtube]

 

[youtube]bIN6OeqPGks[/youtube]