Wolna Grupa Bukowina – wygraj podwójne zaproszenie!

7 marca, 2012 Wyłącz przez m.guzek

10 marca o godz. 18:00 w Dobrym Miejscu na Dewajtis 3 odbędzie się koncert, ktorego nie można przegapić! Tymczasem dla tych, którzy śledzą nas przez facebook’a, przygotowaliśmy konkurs! Dołącz do wydarzenia “Wolna Grupa Bukowina – koncert w Dobrym Miejscu i udostępnij je znajomym. Spośród osób, które wezmą w tym udział do dnia 7. marca, wylosujemy jedno podwójne zaproszenie. Wyniki ogłosimy na naszej stronie internetowej oraz na facebook’u 8. marca.

 

Bilety na koncert W Dobrym Miejscu można nabyć w sklepie Chrześcijańskie Granie online lub na Dewajtis 3. Informacje pod numerem telefonu: tel. +48 22 561 01 22,
513 844 481

 

Patronat nad wydarzeniem objęli: Radio Warszawa, Gość Niedzielny, Muzyczne Dary, Bosko.pl, Fronda.pl, Niezalezna.pl, Opoka.org.pl.

 

 

[youtube]4OsdQ4JVrWM[/youtube]

 

 

Wolna Grupa Bukowina zadebiutowała w 1971 roku na Giełdzie Piosenki Turystycznej w Szklarskiej Porębie. Zespół przyjechał z Buska – Zdroju, a założył go ówczesny maturzysta Wojciech Bellon. Piosenką Wojtka “Ponidzie” wyśpiewali jedną z głównych nagród. Miała formułę zespołu otwartego, toteż występowało z nią wielu znanych wykonawców i muzyków. W historii grupy warto odnotować nagrodzone występy na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie w 1974 i 1975 roku, udział w FAM-ie oraz w licznych festiwalach, konkursach czy imprezach studenckich i turystycznych – YAPA, BAZUNA, BAKCYNALIA.