Debiuty 2012 – głosowanie

27 września, 2011 Wyłącz przez m.guzek

W kwietniu 2012 odbędzie się kolejna edycja Koncertu Debiuty. Od 28 sierpnia internauci będą mogli zagłosować na zespół, który chcą zobaczyć na scenie Dobrego Miejsca.Głosowanie potrwa miesiąc – do 27 września.Wyniki zostaną ogłoszone na początku października.

 

 

Spośród ośmiu zakwalifikowanych zespołów internauci wybiorą dwa zespoły, które zagrają na scenie Dobrego Miejsca.Głosy będzie można nadsyłać od 28 sierpnia do 27 września na jeden zespół na adres:chrzescijanskiegranie@gmail.com.Aby głos mógł być uznany należy podać swoje imię i nazwisko oraz dokładny adres zamieszkania. Wśród głosujących rozlosujemy 3 płyty z muzyką chrześcijańską.

 

Zespoły, które zakwalifikowały się do konkursu:
1. Alijah www.myspace.com/570458437
2. Bęsiu www.myspace.com/besiu12
3. DwaPe www.myspace.com/dwape
4. El Camino & Mariusz Kozicki www.myspace.com/mariusz.kozicki
5. Kadosz www.myspace.com/kadosz
6. Nacinacze Sykomory www.myspace.com/nacinaczesykomory
7. PANdamusic www.myspace.com/pandamusicpl
8. Szymon Marciniak Band www.myspace.com/szymonmarciniakbandmusic/music
Koncert Debiuty odbędzie się 21 kwietnia 2012 roku w Dobrym Miejscu na warszawskich Bielanach. W 2011 roku nagrodę jury konkursu otrzymał zespół Anielsi, a nagrodę publiczności: Love Story za piosenkę Talitha Kum.Nagrodami w konkursie Debiuty 2011 był dwu miesięczna opieka firmy Enter Pr i 1000 zł. ufundowanych przez radnego Michała Kondrata (www.michalkondrat.pl)

 

[youtube]-YLVc2rQvDA[/youtube]