Konkurs papieski – rozwiązanie

18 października, 2011 Wyłącz przez m.guzek

Konkurs Papieski rozwiązany.Prawidłowa odpowiedź na pytanie: ile pielgrzymek do Polski odbył jako papież Jan Paweł II? Brzmi: 8 . Nagrody wylosowali:Mirosław Drągowski i Hanna Piecychna. Fundatorem nagrody jest stratosmedia.pl – wydawca filmów religijnych.

 

 Nagrody w konkursie:

“Lolek – Osobliwy Portret Jana Pawła II” – Osobliwy portret Karola Wojtyły, który swoim życiem potrafił zmienić oblicze tego świata, uczynić rzeczy niemożliwe, realnymi. Wyjątkowe zdjęcia z dzieciństwa, z okresu kapłaństwa oraz unikatowe kadry z Jego pielgrzymek po całym świecie. Sceny radości i wzruszenia, a także bólu i cierpienia przybliżają nam życie wyjątkowego człowieka naszych czasów. A wszystko to wsparte komentarzem najbliższych Mu osób – przyjaciela z dzieciństwa Jerzego Klugera oraz ucznia i wychowanka Tadeusza Stycznia.

 

“Kogo tu szukacie” –  to film niezwykły przede wszystkim dzięki głównemu bohaterowi Janowi Pawłowi II, który pełne mądrości i duchowego przesłania słowa, wypowiada spokojnie, ale stanowczo. “Nie lękajcie się”! – powtarzane za największym Nauczycielem świata, myśli o życiu i umieraniu oprawione w architekturę placu Świętego Piotra, oraz w atmosferę modlitwy ponad miliona pielgrzymów zgromadzonych w Watykanie i muzykę, która zapada w serce. Czas wybijany rytmem serca Papieża aż do godziny 21.37…