Konkurs Opoki:”Dwa plus – łączy nas miłość!”

2 czerwca, 2011 Wyłącz przez m.guzek

26 maja, 1 czerwca i 23 czerwca, to trzy ważne dla każdej rodziny daty. Miłość między mamą, tatą i dziećmi poprzez jej symboliczne ujęcie jest tematem MMS-owego konkursu Serwisu Rodzinnego portalu opoka.org.pl. Wystarczy zmieścić „podstawową komórkę społeczną” w obiektywie aparatu fotograficznego swojego telefonu i wysłać zdjęcie MMS-em do galerii na stronach Opoki.


Każdy MMS o tematyce rodzinnej wyrażający hasło konkursu “Dwa plus – łączy nas miłość!” przysłany do 23 czerwca 2011 r. na numer 661 004 224 (z tematem zaczynającym się od kodu: „r11(spacja)” to szansa na wygranie nagrody głównej konkursu – dwuosobowego zaproszenia na 8-dniowy wyjazd do Włoch, ufundowanego przez Biuro Turystyczno-Pielgrzymkowe FRATER. W konkursie można wygrać również książki i płyty DVD, ufundowane przez wydawców katolickich oraz roczne prenumeraty Magazynu „Familia”.

 

Partnerem technologicznym konkursu jest operator komórkowy Plus. Galeria konkursu powstaje w oparciu o usługę Multiinfo.

„Narzeczeństwo – Małżeństwo – Rodzina” to pełna nazwa nowego serwisu tematycznego, przygotowanego przez Fundację „Opoka”. – Zamiast skupiać się na rozwiązywaniu problemów rodziny w kryzysie, chcemy pokazać, jak problemów uniknąć. Jest tam miejsce dla młodych, którzy przygotowują się do małżeństwa, jak i dla tych, którzy już posiadają swoje rodziny – mówi redaktor naczelny serwisu, Sławomir Zatwardnicki.

(opoka.org.pl / PS)