• Kontakt

  Sklep Chrześcijańskie Granie
  ul. Dewajtis 3,wejście B
  (Dobre Miejsce)
  01-815 Warszawa,
  Las Bielański
  tel. +48 22 561 01 22


  ZOBACZ >>KONCERTY - MUZYKA CHRZEŚCIJAŃSKA
  PONIEDZIAŁEK - CZWARTEK
  9:00 - 16.30

  W LIPCU I SIERPNIU SKLEP STACJONARNY NIECZYNNY
  Sklep jest otwarty godzinę przed imprezami biletowanymi w Dobrym Miejscu - więcej informacji:
  www.dobremiejsce.org
  Numer konta: 30 1950 0001 2006 0010 3488 0001
  chrzescijanskiegranie@gmail.com

 • Warto zobaczyć


 • lista
  opoka
  lista lista
  Profeto.pl - logo
 • Bezpieczne transakcje

  przelewy24_9
 • 30 października 2017

  Po raz pierwszy w Polsce! Klip Rymcerzy z gościnnym udziałem gwiazdy zza oceanu: P.O.D. „Więcej miłości” znajdzie się na krążku „Nie zmarnuj swojego życia” – premiera już 17 listopada 2017.

   

  Na polskim rynku muzycznym to rzadkość. Mimo, że tak często polscy muzycy wzorują się na gwiazdach rynku amerykańskiego – takie kooperacje w nurcie CCM (muzyki chrześcijańskiej) są niecodzienne. Gwiazda numetalu, choć ma najlepsze lata za sobą – to wciąż nagrywają świetne płyty. P.O.D ma w swoim dorobku kilkanaście albumów i przebojów w tym: „Alive”, „Youth of the nation”, „Goodbye for now” czy też „Sleeping Awake”

   

  Płyta jest podsumowaniem dotychczasowej działalności projektu o charakterze profilaktycznym pt. „Nie zmarnuj swojego życia”. Od 2013 roku Bęsiu i DjYonas (czyli RYMcerze) poruszyli serca 260 tys. młodych ludzi na spotkaniach w ponad 400 placówkach edukacyjnych w Polsce i na świecie.

  Zobacz też: Rymcerze – Lazy Monster feat. ZEUS [teledysk]

   

  Polscy raperzy i legendarny zespół z gatunku nu metal to połączenie, które może zaskakiwać. „– Od lat P.O.D. jest dla nas inspiracją. Pewnego dnia pomyślałem o wspólnym nagraniu piosenki do projektu „Nie Zmarnuj Swojego Życia”, który prowadzimy z Dj Yonasem. Niemożliwe stało się możliwe. Mamy wspólny utwór i teledysk” – mówi Bęsiu z zespołu Rymcerze.

   

  Tracklista albumu:

  01. Za wasze błędy 02. Lepsza niż ja 03. Życie to jest ring 04. Nie oni 05. Rozbitek (feat. Mateusz Krautwurst) 06. Więcej miłości (feat. P.O.D.) 07. Detox 08. Nie pozwól im (feat. TaLLib) 09. Kształt serca (feat. Tau) 10. Nie zmarnuj swojego życia 11. Lazy Monster (feat. Zeus) 12. Mechanik życiorysów 13. Architekt (feat. TaLLib) 14. Nie wrócę Wytwórnia: Antidotum Records Dystrybucja: Step Dystrybucja

   

  Rymcerze - Nie zmarnuj swojego życia

  Newsletter

  Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

  Partnerzy

  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie