Festiwal Chrześcijańskie Granie 2023 – oglądając transmisję wspierasz festiwal!

Festiwal Chrześcijańskie Granie 2023 – oglądając transmisję wspierasz festiwal!

22 kwietnia, 2023 0 przez m.guzek

Już 23 kwietnia, odbędzie się XII edycja Festiwal Chrześcijańskie Granie – największe i najbardziej zróżnicowane wydarzenie, promujące młodych artystów, tworzących muzykę chrześcijańską w Polsce. Kup bilet:  biletyna.pl

 

Wydarzenie jest organizowane przez  „Chrześcijańskie Granie, Katolickie Centrum Kultury “Dobre Miejsce” i Agencję Koncertową “PROTOCULTURE”. W tym roku Festiwal odbywa się w ramach XXVIII Targów Wydawców Katolickich w Warszawie, które będą trwały od 20 do 23 kwietnia.

 

– Zakładamy, że w tym roku, w Katolickim Centrum Kultury… miejscu, gdzie odbędzie się festiwal, pojawi się kilkaset osób. Jednak mamy również rozwiązanie dla tych, którzy nie będą mogli być w tym czasie z nami obecni fizycznie (ze względu na dużą odległość od Warszawy, czy inne obowiązki). Dzięki transmisji obejrzy nas nawet kilka tysięcy osób! Realizację transmisji zapewnia nasz wieloletni partner medialny Telewizja Dobre Media. Mamy nadzieję, że w tym roku poprzez stronę: www.fabrykakoncertow.com.pl, będzie to rekordowa liczba. – mówi Michał Guzek, twórca Festiwalu – aby mogło to się wydarzyć serdecznie zapraszamy do zaproszenia jak najwięcej osób na festiwal np. przez www.facebook.com. – dodaje.

Koncert LIVE będzie dostępny 23 kwietnia 2023r. o godz. 16:00, na stronie www.fabrykakoncertow.com.pl, a bilet w cenie 29 zł, wesprze działania fundacji Chrześcijańskie Granie oraz organizację festiwalu.

– Dla osób, które wykupią transmisję, mamy również dodatkowe udogodnienia – mówi Michał Guzek – będą one mogły obejrzeć koncerty festiwalowe, nie tylko 23 kwietnia. Dostęp online do tego wydarzenia, będzie aktywny również po wydarzeniu – dodaje – To naprawdę wyjątkowa okazja, by stać się częścią czegoś wielkiego.

 

W tym roku, na scenie Chrześcijańskiego Grania, pojawią się ciekawi goście: Sezon na Czereśnie (laureat Festiwalu z 2022r.) oraz BeU (zwycięzca Non Stop CCM). Oprócz tego, zobaczymy 5 najciekawszych debiutów 2023 roku!: zespół White Deer, Sylwię Piotrowskę, TELEO, Zespół NSA oraz zespół Redhead Hero. Ci artyści reprezentują naprawdę przeróżne gatunki muzyczne, dlatego każdy z Was, znajdzie tam coś dla siebie!

 

 

Bądź z nami dzięki transmisji w Internecie! Mnóżmy razem dobro!
Transmisja On-Line: fabrykakoncertow.com.pl
Spot promujący wydarzenie: https://youtu.be/fjyeziWyOC0
Link do wydarzenia On-Line na Facebooku: https://fb.me/e/3mL6xL88m

Kup bilet:  biletyna.pl