Znamy program Festiwalu Chrześcijańskie Granie 2023

Znamy program Festiwalu Chrześcijańskie Granie 2023

21 kwietnia, 2023 0 przez m.guzek

Już po raz XII odbędzie się Festiwal Chrześcijańskie Granie. Już 23 kwietnia o 16.00 w Dobrym Miejscu piątka artystów weźmie udział w konkursie “Debiuty”.  W programie przewidziani są goście specjalni: organizatorzy Spotkania Młodych w Wołczynie i sercanin ks. Piotr Chmielecki, który poprowadzi uwielbienie z zespołem Sezon na Czereśnie. W tym roku festiwal odbywa się w ramach Targów Wydawców Katolickich. 

W jury konkursu Debiuty im. Moniki Brzozy zasiądzie: wokalistka zespołu BeU – Urszula Bednarczyk,  dziennikarz Marcin Witan (Polskie Radio) oraz aktor musicalowy Karol Smulski. Festiwal Chrześcijańskie Granie poprowadzi dziennikarz Polskiego Radia – Przemysław Goławski.

 

– Celem Festiwalu Chrześcijańskie Granie jest promocja młodych, dobrze zapowiadających się artystów grających muzykę CCM- mówi Michał Guzek, organizator przedsięwzięcia- Chcemy pomóc wybić się tym, którzy mają potencjał grania i śpiewania na poziomie w pełni profesjonalnym- dodaje.

 

Wśród laureatów koncertu Debiuty są m.in. StronaB, Muode Koty (m.in. raper PAX), zespół Kanaan, Soudarion, czy Play and Pray. Wielu z tych wykonawców z powodzeniem koncertuje po całej Polsce, zbierając przy tym pozytywne recenzje odbiorców. Zwycięzcą sprzed roku jest Sezon na Czereśnie, który też m.in. poprowadzi muzyczne uwielbienie podczas tegorocznego Festiwalu.

PROGRAM FESTIWALU:
Gwiazda festiwalu: 
BEU (LAUREACI NON STOP CCM 2021)
Koncert Debiuty 2023:
TELEO
NSA
WHITE DEER
SYLWIA PIOTROWSKA
REEDHEAD HERO
Uwielbienie:
SEZON NA CZEREŚNIE (DEBIUT 2022)
Bilety na XII edycję Festiwalu Chrześcijańskie Granie dostępne są na:

https://biletyna.pl/koncert/Festiwal-Chrzescijanskie-Granie Dla grup składających się z minimum 10-ciu osób organizatorzy przygotowali bilety w niższej cenie. Więcej: Bilety na Festiwal Chrześcijańskie Granie – muzyka chrześcijańska (chrzescijanskiegranie.pl)

 

Całość będzie też transmitowana przez www.FabrykaKoncertow.com.pl

Festiwal odbędzie się 23 kwietnia w Dobrym Miejscu, ul. Dewajtis 3. Początek wydarzenia zaplanowano na 16.00.

Wydarzenie odbywa się w ramach Targów Wydawców Katolickich. W ramach festiwalu odbędą się imprezy towarzyszące:

 

CO DALEJ Z MUZYKĄ CHRZEŚCIJAŃSKĄ? SPOTKANIE W ARKADACH KUBICKIEGO

sobota, 22 kwietnia, 15.00, Arkady Kubickiego

CO DALEJ Z MUZYKĄ CHRZEŚCIJAŃSKĄ? SPOTKANIE W ARKADACH KUBICKIEGO | Facebook

 

Festiwal Chrześcijańskie Granie 2023 jest organizowany przez „Chrześcijańskie Granie”, Katolickie Centrum Kultury “Dobre Miejsce” i Agencję Koncertową “PROTOCULTURE”.

Festiwal Chrześcijańskie Granie 2023 – transmisja festiwalu (chrzescijanskiegranie.pl)