Trwa akcja na zrzutka.pl

Trwa akcja na zrzutka.pl

12 maja, 2021 0 przez m.guzek

Nie byłoby naszego Festiwalu, gdyby nie sponsorzy. Dlatego po raz kolejny zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie. Szczególnie ważne jest to w tym roku- gdy z powodu pandemii na Festiwalu zabraknie publiczności zgromadzonej w miejscu koncertu, nie będzie więc wpływów z biletów.

 

Udało nam się już 9 razy, dzięki przede wszystkim wpłatom Słuchaczy i Widzów zorganizować Festiwal Chrześcijańskie Debiuty. Dzisiaj, starsi o dziesięć lat i mądrzejsi o doświadczenie, porywamy się ponownie do organizacji wydarzenia. W tym roku z Woli Boga, będzie to skromne przedsięwzięcie. Skromne, ale niezmiennie nastawione na Ewangelizację oraz promocję muzyki tworzonej na Chwałę Boga. Jako drugi cel ciągle stawiamy sobie promocję młodych, dobrze zapowiadających się twórców muzyki CCM.

 

Przygotowania do tegorocznego Festiwalu idą pełna parą. Jednocześnie ciągle trwa zbiórka na zrzutka.pl. Orientacyjny koszt tegorocznego Festiwalu to 10 tys. zł. DZIĘKUJEMY za każdy wkład finansowy w budowanie Chrześcijańskiego Grania.

 

 

 

Link do zbiórki: https://zrzutka.pl/bf2he2

Transmisja ONLINE już 26 maja na www.1on.pl.

 

Zagrają: Monika Giergiel, Semeion, Jedno, Pół Piętro