Michael W. Smith The WayMaker Tour – jedyny koncert w Polsce

Michael W. Smith The WayMaker Tour – jedyny koncert w Polsce

8 lutego, 2023 0 przez m.guzek

Zdobywca 3 nagród Grammy, 45 Dove Awards, American Music Award. Sprzedał ponad 18 milionów albumów. Niekwestionowana, amerykańska gwiazda muzyki CCM – na jedynym koncercie w Polsce – wystąpi 16 kwietnia 2023r. w gliwickiej Arenie. Michael W. Smith to amerykański muzyk, którego utwory gościły zarówno na listach przebojów muzyki CCM jak i na listach Billboardu Hot 100, pokrywając się wielokrotnie platyną.

 

Dołączcie do tego wydarzenia, by przeżyć niezwykłą noc muzyki i uwielbienia w sposób jakiego nigdy wcześniej nie doświadczyliście. Michael W. Smith jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i wpływowych artystów współczesnej muzyki CCM. Ma na swoim koncie niezliczoną ilość nagród. Jest również autorem książkowych bestsellerów i aktorem. W trakcie swojej kariery nagrał 32 hity nr. 1, czternaście złotych albumów i pięć platynowych. Przeboje takie jak „Place in the World”, „Here I Am to Worship”, „Friends”, „Awesome God”, „Great is the Lord”, “WayMaker”, czy “Surrounded” i wiele, wiele innych na zawsze zagościły w sercach milionów ludzi.

 

NIEDZIELA, 16 KWIETNIA 2023 O 19:00
Michael W. Smith The WayMaker Tour – jedyny koncert w Polsce
Arena Gliwice

 

KUP BILETY:

Bilety24 – zakup: Michael W. Smith – The Way Maker Tour, Gliwice, 16.04.2023 19:00

Michael W. Smith – The Way Maker Tour – eBilet.pl

 

 

 

Wspieraj muzykę chrześcijańską w Polsce patronite.pl/chrzescijanskiegranie  lub poprzez zakup płyt na www.chrzescijanskiegranie.pl

Festiwal Chrześcijańskie Granie 2023! (chrzescijanskiegranie.pl)