XII Festiwal Chrześcijańskie Granie 2023

XII Festiwal Chrześcijańskie Granie 2023

17 grudnia, 2022 0 przez m.guzek

Bez względu, gdzie mieszkasz możesz wziąć udział w XII edycji Festiwalu Chrześcijańskie Granie! Zapraszamy do „Dobrego Miejsca” w Warszawie lub na wydarzenie online! Podczas festiwalu poza zespołami BEU i SEZON NA CZEREŚNIE zobaczymy 5 najciekawszych debiutów 2023 roku: White Der, Sylwia Piotrowska, TELEO, NSA, Redhead Hero! Bądź z nami dzięki transmisji w internecie!

 

Koncert LIVE znajdziecie 23 kwietnia 2023r. o godz. 16:00 na stronie www.fabrykakoncertow.com.pl, a bilet w cenie 29 zł (zakupiony dostęp pozwala oglądać wydarzenie przez 7 dni) wesprze działania fundacji Chrześcijańskie Granie oraz organizację festiwalu.

Bilety na koncert kupisz już dziś na stronach:

Transmisja On-Line: https://tiny.pl/w2r72

Warszawa: https://tiny.pl/w2r71

Festiwal Chrześcijańskie Granie jest organizowany od 2011 roku. Wydarzenie ma zawsze miejsce w Warszawie, m. in. na scenie Areny Ursynów, w Parku Sowińskiego czy w Katolickim Centrum Kultury DOBRE MIEJSCE. Do tej pory, podczas Chrześcijańskiego Grania, zaprezentowało się kilkudziesięciu artystów z całego kraju. Wśród nich byli debiutanci: Muode Koty, Soudarion, StronaB, Albo i Nie, ale także gwiazdy muzyki z dobrym przesłaniem: Gospel Rain, Antonina Krzysztoń, Arkadio czy ks. Jakub Bartczak. Artyści występujący na festiwalu prezentują różne gatunki muzyczne od popu, rocka, hip- hop po poezję śpiewaną.

 

Festiwal Chrześcijańskie Granie jest organizowany przez: „Chrześcijańskie Granie”, Katolickie Centrum Kultury “Dobre Miejsce” i Agencję Koncertową “PROCULTURE”.

 

WSPIERAJ CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE NA PATRONITE.PL