COŚ TU SIĘ ŚWIĘCI – premiera płyty 14 II 2023

COŚ TU SIĘ ŚWIĘCI – premiera płyty 14 II 2023

14 lutego, 2023 0 przez m.guzek

Na rynku z muzyką dobrą znamy Arkę Noego, Dzieci z Brodą czy Małe TGD. Do puli projektów, w którym dzieci mają swój głos dołącza projekt COŚ TU SIĘ ŚWIĘCI. Zespół to dzieci oraz rodzice z Przedszkola Familijnego i Szkoły Podstawowej STER w Białymstoku. W sieci pod nazwą CO TU SIĘ ŚWIĘCI znajdziemy kilka teledysków.

Premiera płyty  CO TU SIĘ ŚWIĘCI już 14 lutego. Za muzykę i tekst na krążku odpowiada Dariusz Car. Więcej informacji: www.facebook.com/Cotusieswiecii
“Cały projekt, jest początkiem czegoś stworzonego wspólnie przez rodziców i ich latorośle, czegoś, co ma rozwijać talenty i umiejętności tworzenia, ale także relacje i współpracę. Osoby zaangażowane w te działania chcą także rozwijać w ten sposób jakże cenne wartości rodzinne i oparte na cywilizacji miłości.  – czytamy w informacji o projekcie.

 

TEKST:

Gdy zechcesz, gdy zechcesz, gdy zechcesz to się uda Kiedy siły Ci brak, dalej nie chcesz już iść Myślisz wszystko nie tak, tak już nie może być Kiedy chcesz poddać się wiedz, że walka jest w tym W górę spójrz oddech weź, niech rozkwita ta myśl Gdy zechcesz, gdy zechcesz, gdy zechcesz to się uda Bo dobro, bo dobro, bo dobro czyni cuda Gdy zechcesz, gdy zechcesz, gdy zechcesz to się uda Bo wiara, bo wiara, bo wiara, czyni cuda Słyszę głosy no weź, po co tak starać się Choćby dziś cały świat stanął naprzeciw mnie Póki walczysz to wiedz, jesteś zwycięzcą Ty W górę spójrz, oddech weź, niech rozkwita ta myśl Gdy zechcesz, gdy zechcesz, gdy zechcesz to się uda… Nie, nie, nie, nie lękam się, dla miłości pragnę żyć Nie, nie, nie, nie poddam się, Duchu Święty wołam przyjdź Gdy zechcesz, gdy zechcesz, gdy zechcesz to się uda… Gdy zechcesz, gdy zechcesz, gdy zechcesz to się uda Bo miłość, bo miłość, bo miłość czyni cuda Gdy zechcesz, gdy zechcesz, gdy zechcesz to się uda Bo Jezus, bo Jezus, bo Jezus czyni cuda realizacja

 

nagrania: Dariusz Car i Sławomir Wiesławski

Teledysk powstał w ramach Projektu Warsztaty muzyczne dla dzieci i młodzieży „Można więcej” realizowanego przez Stowarzyszenie Wspierania Edukacji i Rodziny STER. Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków Województwa Podlaskiego.