Znamy patronów medialnych 11. Festiwalu Chrześcijańskie Granie!

Znamy patronów medialnych 11. Festiwalu Chrześcijańskie Granie!

8 września, 2022 0 przez m.guzek

Wielkimi krokami zbliża się 11. edycja Festiwalu Chrześcijańskie Granie, który już 23 października odbędzie się w Warszawie. W sieci można zakupić bilety na wydarzenie poprzez bileterie: kupbilecik.pl, biletyna.pl oraz profil Chrześcijańskie Granie na PATRONITE Każdy zakup biletu, to cegiełka na rzecz stworzenia Chrześcijańskiego Grania. Festiwal nie odbyłby się bez pomocy mediów.

Znana jest lista patronów medialnych Festiwalu Chrześcijańskie Granie 2022:

 

TVP3
Radio Warszawa
Radio Niepokalanów
Radio Profeto
Radio Fara
Radio Fiat
Radio Bobola
Radio Doxa
Lista z Mocą
Lista Muzyczne Dary
Aleteia
Misyjne.pl
Gość Niedzielny

Festiwal rozpocznie koncert zwycięzców Debiutów 2021 – ZESPOŁU JEDNO. Wydany rok temu przez tarnowską kapelę krążek “Szczęśliwy” został bardzo pozytywnie odebrany wśród fanów dobrej muzyki. Utwory z pierwszej płyty zespołu JEDNO znajdują się na listach przebojów m.in. Liście z Mocą.

 

Na scenie zobaczymy trzech najlepszych wykonawców, którzy zmierzą się o miano DEBIUTU 2022.

 

Podczas finału festiwalu zaprezentuje się zespół TYLKO TY – zwycięzca konkursu NON STOP CCM 2022. TYLKO TY od 7 lat koncertuje w Polsce i za granicą. Zespół wystąpił w kilku telewizyjnych koncertach, śpiewając m.in. u boku Mateusza Ziółko, Justyny Steczkowskiej, Olgi Szomańskiej, Haliny Frąckowiak, Piotra i Krzysztofa Cugowskiego, Piotra Barona i wielu innych cenionych artystów. W 2016 roku zagrał kilka koncertów podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. TYLKO TY występował również na takich wydarzeniach jak: gala wręczania nagród TOTUS TUUS na Zamku Królewskim w Warszawie, Festiwal Bądź jak Jezus czy gościnny udział w III Międzynarodowym Festiwalu „Alleluja, czyli Happy Day”. W 2021 pojawił się na rynku debiutancki krążek zespołu pt.” Pokochaj jeszcze raz”. Utwory z tej płyty TYLKO TY zaprezentuje podczas XI Festiwalu Chrześcijańskie Granie.

 

FESTIWAL TO NIE TYLKO MUZYKA. PODCZAS WYDARZENIA BĘDZIE MOŻNA SPOTKAĆ CIEKAWYCH GOŚCI. DLA DZIECI PRZEWIDZIANA JEST SPECJALNA STREFA.

WAŻNE DLA ZESPOŁÓW:

Festiwal Chrześcijańskie Granie 2022 – zgłoś się! ZGŁOSZENIA DO 18 WRZEŚNIA!

 

 

Wspieraj CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE na Chrześcijańskie Granie – Patronite.pl

 

Na scenie usłyszymy zespół JEDNO – DEBIUT 2021