Ruszyła sprzedaż biletów na XI. Festiwal Chrześcijańskie Granie 2022!

Ruszyła sprzedaż biletów na XI. Festiwal Chrześcijańskie Granie 2022!

2 września, 2022 0 przez m.guzek

Najlepsze debiuty i muzyka chrześcijańska w jednym miejscu. 23 października na warszawskich Bielanach wystartuje 11. Festiwal Chrześcijańskie Granie. Dobre Miejsce od godziny 15 zapełni się fanami dobrej muzyki. W programie Chrześcijańskiego Grania w tym roku m.in. koncert laureatów Debiutów 2021 – zespołu JEDNO, zwycięzców NON STOP CCM – zespół TYLKO TY oraz koncert DEBIUTY 2022. Bilety na festiwal można już dzisiaj zdobyć poprzez platformy biletowe m.in. poprzez Biletynę oraz wspierając Chrześcijańskie Granie na PATRONITE.

 

“Bilety na festiwal będzie można zakupić w cenie 49 zł. Bilety pokrywają koszty organizacji m.in. transmisji, nagłośnienia czy światła. Przygotowaliśmy pakiety tańszych biletów dla grup 5 i 10 osobowych. Więcej informacji można znaleźć kupując bilety na www.biletyna.pl  Bilet w niższej cenie na festiwal można otrzymać poprzez wsparcie na platformie Patronite.pl. Serdecznie zapraszamy”. – informują organizatorzy.

 

Festiwal rozpocznie koncert zwycięzców Debiutów 2021 – ZESPOŁU JEDNO. Wydany rok temu przez tarnowską kapelę krążek “Szczęśliwy” został bardzo pozytywnie odebrany wśród fanów dobrej muzyki. Utwory z pierwszej płyty zespołu JEDNO znajdują się na listach przebojów m.in. Liście z Mocą.

 

Na scenie zobaczymy trzech najlepszych wykonawców, którzy zmierzą się o miano DEBIUTU 2022.

 

Podczas finału festiwalu zaprezentuje się zespół TYLKO TY – zwycięzca konkursu NON STOP CCM 2022. TYLKO TY od 7 lat koncertuje w Polsce i za granicą. Zespół wystąpił w kilku telewizyjnych koncertach, śpiewając m.in. u boku Mateusza Ziółko, Justyny Steczkowskiej, Olgi Szomańskiej, Haliny Frąckowiak, Piotra i Krzysztofa Cugowskiego, Piotra Barona i wielu innych cenionych artystów. W 2016 roku zagrał kilka koncertów podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. TYLKO TY występował również na takich wydarzeniach jak: gala wręczania nagród TOTUS TUUS na Zamku Królewskim w Warszawie, Festiwal Bądź jak Jezus czy gościnny udział w III Międzynarodowym Festiwalu „Alleluja, czyli Happy Day”. W 2021 pojawił się na rynku debiutancki krążek zespołu pt.” Pokochaj jeszcze raz”. Utwory z tej płyty TYLKO TY zaprezentuje podczas XI Festiwalu Chrześcijańskie Granie.

 

FESTIWAL TO NIE TYLKO MUZYKA. PODCZAS WYDARZENIA BĘDZIE MOŻNA SPOTKAĆ CIEKAWYCH GOŚCI. DLA DZIECI PRZEWIDZIANA JEST SPECJALNA STREFA.

WAŻNE DLA ZESPOŁÓW:

Festiwal Chrześcijańskie Granie 2022 – zgłoś się! ZGŁOSZENIA DO 18 WRZEŚNIA!

 

 

Wspieraj CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE na Chrześcijańskie Granie – Patronite.pl