Gospel Festiwal 2020 w tym roku w… Tczewie!!!

Gospel Festiwal 2020 w tym roku w… Tczewie!!!

5 marca, 2020 0 przez m.guzek

Był Osiek, Gniew, a w tym po raz pierwszy stolicą muzyki Gospel w Polsce będzie Tczew. Wydarzenie w tym roku odbędzie się na Bulwarach Wiślanych od 12 do 16 sierpnia 2020 roku. 24 edycja jednego z największych festiwali muzyki Gospel zmienia lokalizacją, ale nadal idzie w kierunku warsztatów dla wokalistów. Już dzisiaj można zapisać się na nie poprzez stronę www.gospel-festiwal.pl/warsztaty  

 

Nie znamy jeszcze artystów, którzy zagrają i zaśpiewają na Gospel Festiwalu. Co roku poza znanymi wykonawcami z rynku muzyki chrześcijańskiej w Polsce i z zagranicy nie brakowało gwiazd ze sceny świeckiej. Wśród występujących znaleźli się m.in. Lumen, Tgd, Gospel Rain, La Pallotina, ale także Bajm, Anna Maria Jopek czy Anna Dąbrowska.

Nowe miejsce z pewnością okaże się atrakcyjniejsze ze względu na większe możliwości logistyczne i komunikacyjne. Czy zmiana z Gniewu na Tczew przyniesie korzyści przekonamy się już w sierpniu.

Szukasz dobrej muzyki? Wejdź na:

sklep.chrzescijanskiegranie.pl

Festiwal muzyki Gospel przez lata był jednym z największych festiwali muzyki chrześcijańskiej w Polsce i w tej części Europy.

NAJLEPSZY GOSPEL OSTATNIEGO ROKU:

GOSPEL HITS

 

gospel joy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wejdź:

www.fotelik.info