CHRZESCIJANSKIE GRANIE 2019 – PODARUJ BILET DLA MŁODYCH!

CHRZESCIJANSKIE GRANIE 2019 – PODARUJ BILET DLA MŁODYCH!

21 września, 2019 0 przez m.guzek

Chcemy rozwijać Chrześcijańskie Granie poprzez nasz serwis, fundację i festiwal, który już 24 listopada w Warszawie. Wierzymy, że scena debiutancka potrzebuje cały czas impulsów do rozwoju. Konkurs Debiuty jest wydarzeniem w ramach którego od lat odkrywamy nowe i wspaniałe zespoły. Dzięki współpracy z mediami i innymi festiwalami razem przyczyniamy się do pomnożenia dobra. Młodzi wykonawcy mogą ewangelizować nie tylko w swojej miejscowości, ale grać i dawać świadectwo setkom a nawet tysiącom młodym ludzi w całym kraju. Nasi debiutanci grają na największych scenach muzyki chrześcijańskiej w Polsce.

 

W tym roku transmisję festiwalu poprzez internet obejrzy kilkanaście a może kilkadziesiąt tysięcy osób. Naszym marzeniem jest również ufundować jak najwięcej biletów młodym ludziom, którzy potrzebują chrześcijańskiego świadectwa. Dlatego zapraszamy włączenia się w dzieło ewangelizacji poprzez muzykę chrześcijańską.

 

Zapraszamy Was:

  • do miesięcznego przelewu w kwocie: 10, 30 lub 50 zł. na rzecz fundacji Chrześcijańskie Granie na numer konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (Darowizna na cele statutowe)
  • do wsparcia akcji “Kup bilet dla młodych” na katolikwspiera.pl
  • do zakupu biletów na festiwal (zobacz więcej) i na  stronie: sklep.chrzescijanskiegranie.pl 

 

Dzięki Wam możemy  rozwijać serwis chrzescijanskiegranie.pl – jeden z najczęściej aktualizowanych serwisów o muzyce chrześcijańskiej w Polsce!