Justyna Jędrusik – Dance&Pray [YOUTUBE]

Justyna Jędrusik – Dance&Pray [YOUTUBE]

30 września, 2019 0 przez m.guzek

A ty w obliczu trudności martwisz się czy podchodzisz do nich jak do wyzwania? Najnowszy debiutancki singiel Justyny Jędrusik zachęca do tego by na problemy popatrzeć z dystansem. Czasem im bardziej emocjonalnie się w nie zagłębiamy, tym trudniej nam jest podjąć decyzję. Patronat nad teledyskiem objął serwis i sklep.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

 

Na co dzień staram się zadawać sobie pytanie nie tylko o cel, ale też o to jak chcę, żeby wyglądała droga do niego. Jaki jest najciekawszy możliwy scenariusz? Szukam w sobie tej przestrzeni lekkości, radości i nie chcę, żeby cokolwiek mnie z tego stanu zabierało. To właśnie z tego stanu umysłu i ducha zaczynam szukać rozwiązań. Czasami im bardziej czegoś pragniemy, tym bardziej nas to ogranicza w dążeniu do celu. Marzenie zaczyna być naszym problemem, a nie radością życia. Plątamy się w ambicjach, które nas powstrzymują. Przejmujemy się każdym przedsięwzięciem, a przecież już sama droga do celu może być przyjemna i lekka. Czy naprawdę trzeba tak wielkich emocjonalnych poświęceń? Chodzi tylko o to jaki podejmiesz wybór. Zawsze masz wybór. Szybko staram się też analizować straty i zyski tego, albo innego podejścia. Czy można w obliczu trudności poczuć dreszczyk emocji i podekscytowania? Sama organizacja nagrań i teledysku tak wiele mnie nauczyła – nie skupiania się na problemie, a na szukaniu kreatywnych rozwiązań. Ciągle łapię się na zamartwianiu, ale zdecydowanie jest go mniej i mogę powiedzieć, że od napisania tej piosenki zaczęła się moja transformacja z pesymistki w optymistkę. Zachęcam do tego, abyś znalazł w sobie taką przestrzeń w której dobrze Ci się żyje.

 

Szukaj dobrej muzyki na:

sklep.chrzescijanskiegranie.pl

 

Już niedługo pojawi się jej kolejny utwór w nieco bardziej sentymentalnych klimatach, które dominują w jej twórczości.

Podoba Ci się twórczość Justyny? chcesz, aby powstawało więcej takich utworów? Możesz wesprzeć stać się patronem kolejnych przedsięwzięć:

 

www.patronite.pl/justyna-jedrusik