Wolnym Tempem – powstanie nowy teledysk. Możesz wziąć w nim udział!

Wolnym Tempem – powstanie nowy teledysk. Możesz wziąć w nim udział!

9 kwietnia, 2017 Wyłącz przez mateo

Agnieszka Musiał - Wolnym Tempem / album błogo

Agnieszka Musiał po premierze drugiego singla pt. “Wolnym Tempem” (z płyty “błogo”) ogłasza nagrania nowego klipu. I co najciekawsze… każdy może wziąć w nim udział! 

 

Agnieszka podjęła taką decyzję po tym, gdy zobaczyła jak wiele osób poruszyła jej piosenka i teledysk, który powstał. – Pomyślałam, że jeśli 20 z Was napisze, że jest ok, to wyjdę do Was z propozycją, z którą właśnie wychodzę 🙂 Dostałam ponad 80 odpowiedzi, nie licząc cennych, prywatnych wiadomości i rozmów jakie miałam przez ostatnie dwa dni z Wami. DZIĘKUJĘ – napisała na facebooku.

Zobacz: Wolnym tempem – premiera teledysku od Agnieszki Musiał [youtube]

 

Teledysk, który powstanie z nagrań przesłanych przez fanki, będzie typu LIP SYNC. Oznacza to, że nagrane filmiki powinny zawierać osoby, które śpiewają (lub tylko ruszają ustami) piosenkę, tak żeby było widać ruch warg.

 

Jak wziąć udział w akcji?

– wysłać maila na adres wolnymtempem@gmail.com, w odpowiedzi otrzymacie prezent z oryginalną mp3ką ‘Wolnym Tempem’, oraz plik z tekstem do piosenki

– nagrać filmik do utworu “Wolnym Tempem” w wersji solowej lub wspólnie z koleżanką, siostrą, przyjaciółką, babcią, mamą

– przesłać plik z nagraniem na wyżej podany adres do 30 kwietnia 2017.

– chwilę poczekać, aż wszystko zostanie złożone jak należy i zamieszczone na oficjalnym kanale Youtube Agnieszki Musiał

– cieszyć się wspólnym obrazkiem do piosenki o wolności