Jezus na Stadionie 2017 – weź udział! [transmisja on-line]

Jezus na Stadionie 2017 – weź udział! [transmisja on-line]

30 czerwca, 2017 Wyłącz przez mateo

Jezus na Stadionie 2017

Jezus na Stadionie 2017 już 1 lipca! Jeśli nie możesz być osobiście, polecamy transmisję rekolekcji na falach Radia Warszawa! Zarówno na 106,2 FM, jak i poprzez stronę internetową www.radiowarszawa.com.pl. Będzie także możliwość oglądania transmisji dzięki telewizji Dobre Media: www.dobremedia.org.

 

Zapraszamy do uczestnictwa za pośrednictwem Radia Warszawa 106,2 fm w Rekolekcjach Jezus na Stadionie 2017 (na stadionie PGE Narodowy w Warszawie). Transmisja rozpocznie się o godz. 8.50 i potrwa aż do godz.22.00.

 

– Chcemy w ten sposób wyjść naprzeciw tym, którzy – z różnych powodów – nie będą mogli fizycznie wziąć udziału w rekolekcjach „Jezus na Stadionie” – tłumaczy dyrektor programowy rozgłośni ksiądz Mariusz Wedziuk.

 

Radio Warszawa 106.2 FM: www.radiowarszawa.com.plJeśli chcecie nie tylko usłyszeć, ale też zobaczyć, polecamy transmisję telewizji Dobre Media: http://dobremedia.org/

 

W programie JEZUS NA STADIONIE 2017 m.in.: Eucharystia pod przewodnictwem arcybiskupa Henryka Hosera / Koronka do Bożego Miłosierdzia / Adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa o uzdrowienie / Konferencje o. Johna Bashobory / Wywiady z organizatorami i uczestnikami Rekolekcji. Zobacz pełen program: Jezus na Stadionie 2017 – program